Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfrasport Cezary Kulesza

duża wpadka

Kim jest Felipe Santos? Wpadka Cezarego Kuleszy wywołała śmiech wśród kibiców reprezentacji Polski

2023-01-24 14:33

Reprezentacja Polski po niecałym miesiącu od wygaśnięcia umowy Czesława Michniewicza ma nowego selekcjonera. PZPN podpisał kontrakt z byłym trenerem reprezentacji Portugalii, Fernando Santosem. Na konferencji prasowej Cezary Kulesza popełnił jednak spory błąd, który momentalnie rozśmieszył kibiców, bowiem nowego selekcjonera przedstawił jako... Felipe Santosa! Co ciekawe, taka postać istnieje i też jest związana z piłką nożną!

Już wczoraj, 23 stycznia, było wiadomo, że selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Fernando Santos, czyli szkoleniowiec, który od 2014 do 2022 roku był związany z reprezentacją Portugalii, z którą sięgnął po mistrzostwo Europy. To z pewnością bardzo interesujący wybór i kibice nie mogą się już doczekać, aby zobaczyć, jak będzie prezentowała się nasza kadra pod wodzą tak doświadczonego trenera. W środę, 24 stycznia, odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie zaprezentowano Santosa jako nowego selekcjonera. Niestety, nie obyło się bez wpadki, bowiem Cezary Kulesza przedstawił portugalskiego trenera jako... Felipe Santosa.

Kim jest Felipe Santos? Zabawna wpadka zatacza coraz szersze kręgi

Kibice szybko wyłapali tę wpadkę i w sieci pojawiło się już wiele różnych żartów z jej powodu. Okazało się natomiast, że istnieje ktoś taki jak Felipe Santos i jest związany z piłką nożną! Felipe Santos to 26-letni brazylijski piłkarz, który występuje obecnie w azerskim FK Qabala. Trudno powiedzieć, czy ma szanse na wielką karierę piłkarską i trenerską, ale na pewno ma swoje pięć minut wśród polskich piłkarzy.

Paulo Bento selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego rywale to Vladimir Petković i Fernando Santos
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze