Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Wtopa!

Ogromna wpadka prezesa PZPN na konferencji. Cezary Kulesza zanotował wielką pomyłkę podczas ogłoszenia Santosa

2023-01-24 13:20

Fernando Santos został selekcjonerem reprezentacji Polski. Wiadomość została potwierdzona podczas wtorkowej konferencji prasowej. Cezary Kulesza nie uniknął wtopy podczas pierwszego przemówienia przed oficjalnym zaprezentowaniem nowego selekcjonera. Wszystko było związane z imieniem i nazwiskiem szkoleniowca. Internauci nie mieli litości!

Cezary Kulesza nie ma za sobą łatwych dni. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej szukał od wielu tygodni nowego selekcjonera. W mediach przewijało się wiele nazwisk - Bento czy Petković wskazywani byli jako faworyci w wyścigu po fotel zwolniony przez Czesława Michniewicza po mistrzostwach świata. Podczas wtorkowej konferencji prasowej zaprezentowano w roli selekcjonera Fernando Santosa. Nie udało się uniknąć jednak drobnej wtopy!

Jan Tomaszewski wprost o Fernando Santosie. Legenda nie pozostawiła wątpliwości, tak ocenia Portugalczyka

Wpadka prezesa PZPN na konferencji. Internauci zauważyli to od razu

Podczas konferencji na Stadionie Narodowym zaprezentowali się nowy selekcjoner Fernando Santos, jeden z działaczy Łukasz Wachowski, a także prezes Polskiego Związku Piłki Noznej Cezary Kulesza. Głowa polskiego futbolu zaliczyła wtopę, która nie umknęła fanom.

Cezary Kulesza mówiąc o selekcjonerze pomylił się, przekręcając jego imię. Zamiast Fernando Santos powiedział... Felipe Santos.

Zobacz najlepsze memy po ogłoszeniu nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Kibice żartowali z całej sytuacji w mediach społecznościowych. - Filipe Santos? Prezes znów zaskoczył wyborem - czytamy na jednym z profili na Twitterze. - Filipe Santos? Prezes PZPN na pierwszej konfie myli imię selekcjonera. Trochę to niepoważne - pisał w nieco poważniejszym tonie dziennikarz Goal.pl, Wojciech Demusiak.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze