Król w polu karnym, król na parkiecie. Najlepszy polski piłkarz wymiata w tańcu!

2020-05-21 20:11 PD
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP Robert Lewandowski

Kocie ruchy, a przy tym szeroki uśmiech na twarzy. Robert Lewandowski szaleje na portalu TikTok. Kapitan reprezentacji Polski bawił swoich fanów w rytm przeboju Conkarah "Banana".

Ten uśmiech znają wszyscy kibice. Robert Lewandowski tak cieszy się po zdobyciu kolejnych goli. Teraz jednak kapitan reprezentacji pokazał, że ma wielkie poczucie humoru również poza boiskiem. Od kilku tygodni "Lewy" jest bardzo aktywny na portalu TikTok. Ostatnio zaprezentował się w roli śmieszka i tancerza. Kapitalnie sie ruszał i rozśmieszał fanów, którzy nowym wcieleniem gwiazdora są po prostu zachwyceni.

Lewandowski w nowej roli szukał wytchnienia przed obowiązkami, jakie czekają go w Bundeslidze. Polski napastnik chce pobić mający blisko pięćdziesiąt lat rekord Gerda Mullera w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie. Słynny Niemiec w kampanii 1970/71 strzelił dla Bayernu w lidze 40 bramek. Polak zamierza go przebić. By tak się stało, Lewandowski musi w ostatnich osmiu kolejach Bundesligi strzelić 15 goli. Trzymamy kciuki! Wszak, jak nie on, to kto?!

Najnowsze