Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Krychowiak obiektem okropnych drwin. Koszmary znów dopadły Polaka, to już recydywa

2021-09-14 7:05

Wydawało się, że Grzegorz Krychowiak pomału wraca na właściwe tory i przynajmniej przez jakiś czas unikał będzie krytyki ze strony polskich kibiców. Pomocnik zadbał jednak o to, aby negatywne opinie znów wróciły. Wszystko za sprawą czerwonej kartki, którą zobaczył w ostatnim meczu w lidze rosyjskiej. Internauci nie mieli litości dla Krychowiaka.

Jednym z najbardziej krytykowanych zawodników po mistrzostwach Europy był Grzegorz Krychowiak. Zawodnikowi dostało się przede wszystkim za mecz ze Słowacją, gdzie zobaczył dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. To w dużej mierze przyczyniło się do porażki biało-czerwonych z naszymi południowymi sąsiadami, a ta przegrana wydaje się kluczowa w kontekście całego Euro.

Wiemy, kiedy Fabiański rozegra ostatni mecz w kadrze! Mamy potwierdzenie

Krychowiak znów to zrobił. Internet aż huczy

Po turnieju wielu kibiców krytykowało Krychowiaka i ten znalazł się na cenzurowanym. Pojawiały się również głosy, że pomocnik nie powinien być powoływany przez Paulo Sousę. Ale w meczu z Anglikami na PGE Narodowym znów zobaczyliśmy grę Krychowiaka, która mogła się podobać. Problem jednak w tym, że Polak szybko pogrzebał dobre opinie o nim.

Tomasz Kuszczak o powrocie Cristiano Ronaldo do Anglii. Polak nie ma wątpliwości

A stało się to za sprawą ostatniego występu w lidze rosyjskiej. Reprezentant Polski mecz Krasnodar - Rostov zakończył bardzo szybko, bo jeszcze w pierwszej połowie. I to nie z powodu kontuzji, czy decyzji trenera, a właśnie z powodu dwóch żółtych kartek jakie obejrzał. I to w bardzo krótkim odstępie czasu.

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien był powoływany do reprezentacji Polski?

Kibice nie mieli litości dla Krychowiaka. Kolejny taki błąd

Pomocnik pierwszy żółty kartonik zobaczył w siódmej minucie, a na piętnaście minut przed końcem pierwszej połowy nie było go już na boisku. Rzecz jasna nie umknęło to uwadze polskich kibiców, którzy dość mocno wypowiedzieli się na temat postawy Krychowiaka.

- Będzie miał więcej czasu ma pajacowanie ze Szczęsnym - napisał jeden z internautów na Twitterze. - Krychowiak w porównaniu do Modera to okręgówka - czytamy w innym komentarzu. Swoje zdanie dorzucił również Mateusz Borek. - Grzegorz czerwona za 2 żółte w 30 minucie meczu w Rostowie. Coś trzeba z tym zrobić - napisał znany dziennikarz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze