Krzysztof Radzikowski, Michał Probierz

i

Autor: YouTube/ Strong Ekipa screen, Cyfra Sport Krzysztof Radzikowski, Michał Probierz

zabrał głos

Krzysztof Radzikowski bez ogórek o Michale Probierzu! Gwiazdor Gogglebox dojrzał to wyraźnie

2023-12-01 19:39

W ostatnich miesiącach kibice reprezentacji Polskie nie mieli lekkiego życia. Biało-czerwoni spisywali się znacznie poniżej oczekiwań, co doprowadziło do konieczności walki w barażach Euro 2024. Krzysztof Radzikowski patrząc na grę podopiecznych selekcjonera Michała Probierza widzi jednak światełko w tuneli i ogromną zmianę.

Michał Probierz nie miał łatwego zadania, kiedy przejmował reprezentację Polski po Fernando Santosie. Portugalski szkoleniowiec, delikatnie rzecz ujmując, nie poradził sobie najlepiej na ławce trenerskiej biało-czerwonych, przez co kadra mocno straciła w oczach wiernych kibiców. W ostatnich miesiącach nie brakowało kąśliwych komentarzy niezadowolonych kibiców, ekspertów oraz dziennikarzy. Okazuje się jednak, że wiele osób widzi postępy w grze Polaków, od kiedy reprezentację objął Michał Probierz.

Krzysztof Radzikowski dojrzał to w kadrze Michała Probierza. Wprost o pracy selekcjonera

Oddać trzeba Probierzowi, że do tej pory nie przegrał on jeszcze meczu w roli selekcjonera reprezentacji Polski. W ciągu czterech meczów zanotował on dwa zwycięstwa – z Wyspami Owczymi i Łotwą oraz dwa remisy – z Mołdawią i Czechami. Przed rywalizacją w barażach o Euro 2024, Krzysztof Radzikowski nie krył się z tym, że widzi poprawę z grze biało-czerwonych.

Krzysztof Radzikowski bez ogórek o Michale Probierzu! Gwiazdor Gogglebox dojrzał to wyraźnie

- Powiem Wam, że ten Probierz wziął ich chyba w garść i trochę nimi potrząsnął, bo coś zaczęło się dziać w tej kadrze. - wyznał gwiazdor „Gogglebox. Przed telewizorem” TTV podczas rozmowy z przyjaciółmi na kanale „Strong Ekipa” chwaląc pracę Probierza.

Sonda
Czy Polska wygra baraże i awansuje na Euro 2024?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze