Cezary Kucharski

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

nowe informacje

Kucharski ma powody do zadowolenia! Sąd przychylił się do jego wniosku w sporze z Lewandowskim

2023-04-13 8:19

Wciąż trwa spór sądowy między Robertem Lewandowskim, a jego byłym agentem, Cezarym Kucharskim. Piłkarz Barcelony oskarżył menedżera o szantaż, natomiast Kucharski domaga się od „Lewego” milionów euro, które jego zdaniem mu się należą. Po tym, jak Kucharski został zatrzymany przez policję, nałożono na niego szereg ograniczeń. Teraz jest blisko zdjęcia ostatniego z nich.

Spór Lewandowskiego z Kucharskim trwa już od dłuższego czasu, a kilka lat temu wszedł on na ścieżkę sądową. W październiku 2020 roku Kucharski został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec Lewandowskiego oraz próby wymuszenia. Po przesłuchaniu przez prokuraturę Kucharski został zwolniony, ale nałożono na niego zakaz opuszczania kraju, dozór policyjny i poręczenie majątkowe w wysokości aż 4,6 mln złotych! W połowie grudnia poręczenie zostało zmniejszone do 500 tys. złotych i to zostało wpłacone przez Kucharskiego w 2021 roku. Zniesiono też dozór policji i zakaz opuszczania kraju, a teraz sąd podjął decyzję o zwrocie Kucharskiemu poręczenia majątkowego, o czym informuje portal Sport.pl.

Kucharski otrzyma zwrot swoich pieniędzy? Prokuratura się nie zgadza

Z informacji, jakie udało się uzyskać portalowi Sport.pl, wynika, że Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia zgodził się na zwrócenie Kucharskiemu, na jego wniosek, poręczenia majątkowego w wysokości 500 tys. złotych. Prokuratura jednak wniosła zażalenie i ostateczna decyzja powinna zapaść 27 kwietnia.

Co ciekawe, jeśli sąd podtrzyma swoją decyzję o zniesieniu tego zabezpieczenia i zwrocie Kucharskiemu należnych mu pieniędzy, otrzyma on... zdecydowanie wyższą kwotę! Z racji wysokiej inflacji, Kucharski oprócz otrzymania swoich 500 tys. złotych, będzie mógł liczyć również na ok. 100 tys. odsetek.

O samym byłym agencie Roberta Lewandowskiego niedawno znów zrobiło się głośno - udzielił on bardzo mocnego wywiadu, w którym uderzył w swojego byłego podopiecznego. Upublicznił także materiały, które zdaniem strony Lewandowskich powinny zostać tajne, co skomentował nawet adwokat polskiego piłkarza.

Najnowsze