Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

To może być przełom!

Kulesza ma się spotkać z Michniewiczem! To może być kluczowe, media nie mają wątpliwości.

2022-12-21 20:56

Chyba doczekaliśmy się przełomu w sprawie bardzo medialnej sprawie, jaką jest przyszłość trenera reprezentacji Polski. Według informacji przekazanych przez "sport.pl", w czwartek 22 grudnia 2022 roku dojdzie do spotkania na linii prezes PZPN - selekcjoner. Spotkanie może przybliżyć nas do odpowiedzi na pytanie, czy Michniewicz pozostanie na swojej funkcji.

Czesław Michniewicz ma odbyć pilne spotkanie w Warszawie! Według informacji podanych przez "sport.pl" Cezary Kulesza podjął decyzję o tym, aby spotkać się z selekcjonerem w siedzibie PZPN dnia 22 grudnia 2022 roku. Spotkanie to może być kluczowe dla przyszłości trenera.

Czesław Michniewicz spotka się z Kuleszą. Wszystko ma się wydarzyć w czwartek

Jak dowiedział się "sport.pl", spotkanie Kuleszy z Michniewiczem będzie najprawdopodobniej ostatnim przed podjęciem decyzji przez szefa PZPN w związku z przyszłością trenera. Koresponduje to ze słowami samego Kuleszy, który w rozmowie z "TVP Sport" stwierdził, że decyzję podejmie najpewniej jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

- Powiadomimy o wszystkim w odpowiednim czasie. Ja nie udzielam takich informacji. Nie dlatego, że nie chcę powiedzieć, ale dostaję dużo takich zapytań i nie zamierzam nikogo wyróżniać. Kiedy nadejdzie pora, Polski Związek Piłki Nożnej wyda komunikat (...) W piłce dzieją się różne rzeczy. Drużyna słabsza może wygrać z lepszą, tak samo i tutaj. Poczekajcie chwilę i wydamy komunikat. Nie mówię, że na pewno, ale myślę, że do świąt się to wyjaśni - powiedział Cezary Kulesza w rozmowie z TVP Sport.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze