Gala Złotej Piłki

i

Autor: EAST NEWS Gala Złotej Piłki

Kuriozalna wpadka podczas wręczania nagrody Lewandowskiemu! Śmiał się z tego cały świat. Teraz wszystko się wydało

2021-12-01 9:54

Robert Lewandowski na gali zorganizowanej przez „France Football” musiał pogodzić się z porażką w głosowaniu na najlepszego piłkarza roku 2021. Organizatorzy wpadli jednak na pomysł, aby uhonorować Polaka całkiem nową nagrodą – dla najlepszego strzelca. Uwagę zwrócił przede wszystkim wygląd trofeum, które do najpiękniejszych nie należy. Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna!

Robert Lewandowski już lecąc do Paryża musiał być pogodzony z porażką. „France Football” informuje bowiem zwycięzcę o tym, że odbierze trofeum, już kilka dni przed galą. Możliwe jednak, że nieco zaskoczyło go to, że nie wrócił do Monachium z pustymi rękoma, bowiem francuski tygodnik postanowił przygotować nagrodę, której wcześniej nie przyznawał. Robert Lewandowski został uhonorowany tytułem najlepszego napastnika roku, a statuetkę wręczył mu inny napastnik, Didier Drogba. Fani od razu zauważyli, że trofeum (mówiąc delikatnie) nie wygląda najkorzystniej, czemu dali wyraz w komentarzach w Internecie. Dopiero później wyszło na jaw, że część tego hejtu mogła być spowodowana przez wpadkę wspomnianego Drogby, bowiem wręczył on Lewandowskiemu statuetkę odwróconą… tyłem!

Franciszek Smuda bez ogródek o plebiscycie "Złotej Piłki". To "France Football" powinno zrobić

Robert Lewandowski pokazał, jak naprawdę wygląda jego nagroda. Jest różnica?

Fani poznali prawdę dopiero, gdy nagrodą Robert Lewandowski pochwalił się w mediach społecznościowych. Na zdjęciu, które udostępnił polski napastnik, widać, że nagroda nie jest tak surowa w wykończeniu, jak się początkowo wydawało. Nie zmienia to jednak faktu, że jej bryła wciąż jest dość prosta.

Szef "France Football" opowiedział o Złotej Piłce dla Lewandowskiego. Zdradził, na kogo głosował, odniósł się do słów Messiego

W poście pod zdjęciem Robert Lewandowski pogratulował zwycięstwa w plebiscycie Złotej Piłki Lionelowi Messiemu, podziękował także dziennikarzom, którzy na niego głosowali oraz kolegom z drużyny, którym w dużej mierze zawdzięcza zdobywanie tak wielu goli. Słowa podziękowania skierował także do rodziny i przyjaciół, którzy wspierają jego karierę.

Sonda
Czy podoba Ci się nagroda dla Roberta Lewandowskiego od "France Football"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze