Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem!

i

Autor: Twitter/UEFA Champions League Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem!

Robert Lewandowski otrzymał nagrodę i się zaczęło. Internet był bezlitosny, ogromny wstyd

2021-11-30 7:46

Robert Lewandowski przegrał w plebiscycie „France Football” z Lionelem Messim i to właśnie Argentyńczyk zgarnął nagrodę dla najlepszego piłkarza 2021 roku. Wcześniej jednak polski zawodnik otrzymał nagrodę dla najlepszego napastnika roku, co wywołało masę nieprzychylnych komentarzy. Wszystko z powodu osobliwego wyglądu statuetki, jaka znalazła się w rękach Lewandowskiego. Według wielu to wstyd dla „France Football”, że nagrodzili Polaka „czymś takim”.

Robert Lewandowski dla wielu był najlepszym piłkarzem w 2021 roku, jednak jak się okazało, nie dla wystarczająco wielu dziennikarzy z całego świata, aby sięgnąć po Złotą Piłkę w plebiscycie „France Football”. Nie było natomiast żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o to, że polski piłkarz był najlepszym napastnikiem i takie właśnie wyróżnienie zabierze ze sobą do domu po gali „France Football”, która odbyła się w poniedziałek 29 listopada. Chociaż większość piłkarskiego środowiska (i nie tylko) skupiła się na tym, że reprezentant Polski powinien wygrać „główną nagrodę” tego wieczoru, to uwadze dużej części nie umknęło to, jak prezentuje się statuetka dla najlepszego napastnika 2021 od „France Football”.

Cezary Kulesza na gorąco po gali Złotej Piłki. Zwrócił uwagę na kluczową sprawę [TYLKO U NAS]

Zobacz najlepsze memy po gali Złotej Piłki! Kliknij w galerię poniżej

Robert Lewandowski otrzymał groteskową nagrodę. Internauci nie mieli litości

Nagroda od „France Football” dla najlepszego napastnika, którą otrzymał Robert Lewandowski, jest naprawdę zastanawiająca, ponieważ to po prostu sześcian z przymocowanym wielkim kołem. Jeden z polskich dziennikarzy napisał nawet, że wstyd będzie ustawić coś takiego w salonie i z pewnością wielu się z nim zgadza – Jak ta nagroda w ogóle wygląda, kto to wymyślił. Wstyd na meblościance postawić w salonie – napisał Michał Borkowski.

Gorący buziak Lewandowskich przed galą Złotej Piłki! Ależ oni się kochają! Cudowne obrazki

Krok dalej poszedł „Tygodnik NIE”, znany z kontrowersyjnych wpisów, który określił nagrodę dla Lewandowskiego mianem „Wagonu cygaretek z wielką hostią”. Inni, w mniej cenzuralnych słowach, ocenili, że tak wyglądać może co najwyżej limitowana wersja słodyczy znanej firmy. W język nie gryzł się również Michał Pol z Kanału Sportowego – stwierdził on, że nagroda wygląda jak praca na zajęcia plastyczne w szkole. To tylko mała część niepochlebnych i prześmiewczych wpisów na temat nagrody otrzymanej przez Robert Lewandowskiego. A jakie jest wasze zdanie?

Sonda
Czy podoba Ci się nagroda dla Roberta Lewandowskiego od "France Football"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze