Robert i Anna Lewandowscy

i

Autor: PAP Robert i Anna Lewandowscy

Gorący buziak Lewandowskich przed galą Złotej Piłki! Ależ oni się kochają! Cudowne obrazki

2021-11-29 20:09

Robert i Anna Lewandowscy przybyli do Paryża na galę Złotej Piłki. W poniedziałkowy wieczór byli gwiazdami całego wydarzenia i oboje prezentowali się wręcz zniewalająco. On w gustownym smokingu, ona w cudownej sukni... Para idealna! Lewandowscy przed obiektywami aparatów pozwolili sobie również na gorącego buziaka. Te obrazki obiegną cały świat!

Niemal rok rocznie do stolicy Francji ściągają największe gwiazdy futbolu. Wszystko za sprawą plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza danego roku. Gala Złotej Piłki to jedno z najważniejszych wydarzeń w piłce nożnej na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Z perspektywy polskiego kibica również nie powinno brakować emocji.

Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy Sylwię Dekiert w tej kreacji. Odsłoniła dużo. Gwiazda TVP wyglądała zjawiskowo

Gorący całus Lewandowskich. Cudowne obrazki z gali Złotej Piłki

Wszystko za sprawą Roberta Lewandowskiego, który od kilku lat zaliczany jest do grona najlepszych piłkarzy na świecie. A to z kolei powoduje, że staje się faworytem do zdobycia Złotej Piłki. Ta prestiżowa nagroda jeszcze nigdy nie trafiła do rąk reprezentanta Polski, ale wszyscy mają nadzieję, że w końcu kiedyś to się stanie.

Można paść z zachwytu! Lewandowski na gali Złotej Piłki wygląda jak milion dolarów. Blask bije po oczach

Eksperci nie mają bowiem wątpliwości, że Lewandowski zasługuje na tak wielkie wyróżnienie. Kapitan reprezentacji Polski w poniedziałkowy wieczór błyszczał na gali Złotej Piłki. To samo można powiedzieć o jego żonie, Annie. Oboje pojawili się na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem wydarzenia i przykuli uwagę fotoreporterów.

Lewandowscy pocałowali się przed kamerami. Co za widok!

Lewandowski postawił na szykowny smoking w odcieniach granatu. Portal meczyki.pl informował, że stworzony został przez firmę Dolce&Gabbana, z którą piłkarz ma podpisany kontrakt. Żona kapitana reprezentacji pojawiła się natomiast w zjawiskowej czarnej sukience, która podkreślała jej figurę. Oboje prezentowali się znakomicie!

Ponadto małżeństwo postanowiło zachwycić publiczność gorącym buziakiem. Para przed aparatami dwukrotnie dała sobie namiętnego całusa. Widać, że Lewandowscy bardzo się kochają. Takie obrazki zawsze łapią za serce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze