Lewandowscy będą mieli DRUGIE DZIECKO. Tak gratulowali im celebryci, WAG's i sportowcy!

2019-11-06 21:51 MSo
Anna i Robert Lewandowscy
Autor: Instagram Anna i Robert Lewandowscy

To piękny dzień dla najpopularniejszej, polskiej pary sportowców! Podczas meczu z Olympiakosem Pireus w Lidze Mistrzów, Robert ogłosił, że jego ukochana żona Anna jest w ciąży. Na mnóstwo gratulacji, nie tylko od fanów, ale także celebrytów, WAG's i sportowców nie musieli długo czekać.

Tę cieszynkę fani piłki nożnej kojarzą doskonale - schowana piłka pod koszulkę i ssanie kciuka. Kibice od razu wiedzieli, że Robert Lewandowski w ten sposób ogłasza, że jego ukochana żona Anna Lewandowska jest w ciąży. Na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać nieco dłużej - po zakończeniu spotkania na Instagramie Roberta i Ani pojawiły się wpisy rozwiewające wszelkie wątpliwości. Na gratulacje nie musieli czekać długo!

- Tata już ogłosił światu super nowinę! Gratulacje kochani! Z dwójką raźniej - napisała na Twitterze słynna polska lekkoatletka, Monika Pyrek, która towarzyszyła Annie Lewandowskiej podczas tego wyjątkowego dnia! Kto oprócz niej gratulował parze, która oczekuje drugiego dziecka?

Mnóstwo osób zamieściło komentarze pod wpisami, które pojawiły się w mediach społecznościowych Roberta i Anny. - Gratulacje - napisały zgodnie Marta Glik i Dominika Grosicka, żony piłkarzy reprezentacji Polski. - Cudownie!!! Wspaniała wiadomość!!! - dodała Małgorzata Kożuchowska. - Gratulacje. Mąż mecz oglądał i krzykiem oznajmił, że Anna Lewandowska w ciąży!!!! Normalnie się wzruszył, a ja razem z nim. Wszystkiego dobrego, Kochani - skomentowała Magda Steczkowska.

- Super, rodzeństwo dla Klarci - cieszyła się razem z Lewandowskimi Sara Boruc-Mannei. Nie zabrakło także gratulacji od samych sportowców. - Gratulacje - napisał pod wpisem Lewandowskiego Łukasz "Juras" Jurkowski, komentator i zawodnik KSW. - Congrats - dodawał były reprezentant Polski, Radosław Majewski. Oficjalny wpis pojawił się także na profilu "Łączy Nas Piłka", który został oznaczony hasztagiem "Potwierdzone Info".