Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: TVP Sport Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy przeżyli trudne chwile. Nie mogli z tym dłużej czekać, emocje były górą

2021-12-07 16:13

Robert Lewandowski ma za sobą świetne tygodnie. Niestety, nie udało mu się sięgnąć po Złotą Piłkę, najbardziej prestiżowe wyróżnienie w świecie futbolu. Do Paryża wybrali się bez swoich córeczek i znakomicie bawili się w towarzystwie bliskich. Wyglądali tam jak miliony złotych. Nie wszystko, co w mediach społecznościowych, to w środku serca. Teraz jest już wszystko jasne! Lewandowscy przeżyli we Francji niełatwe chwile.

Robert Lewandowski wybrał się do Paryża, gdzie odbyła się ostatnio ceremonia wieńcząca plebiscyt Złotej Piłki. Najlepsi piłkarze świata pojawili się w stolicy Francji, gdzie przyznano najbardziej prestiżowe wyróżnienie na świecie. Otrzymał je jednak nie Polak, choć zdaniem wielu ekspertów zasłużył na to najmocniej, ale Leo Messi. Do tej pory piłkarz Barcelony, a obecnie PSG, otrzymał ją siódmy raz w życiu. Jest niekwestionowanym liderem w tej kwestii. Lewandowski razem z żoną żywo pokazywał wszystko na bieżąco w mediach społecznościowych. Jak twierdzi "Party", w Paryżu przeżyli jednak także nieco trudniejszych chwil.

NIE PRZEGAP! Bayern w końcu się ugiął? Robert Lewandowski może dopiąć swego ws. nowego kontraktu!

Plebiscyt Złotej Piłki: Lewandowscy tęsknili za córkami

"Lewi" w stolicy Francji bawili się świetnie, ale nie postanowili przedłużyć pobytu w Paryżu. Wszystko z powodu ich córeczek. - Bardzo stęsknili się za Klarą i Laurą, z którymi została w Monachium mama Ani. Czas na większe świętowanie przyjdzie w Boże Narodzenie, bo przed Robertem jeszcze kilka spotkań - mówi informator magazynu "Party".

Robert i Anna Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Lewandowscy w połowie grudnia na okres świąteczny po zakończeniu rundy jesiennej Bundesligi mają wrócić do Polski. Niestety, wszystko wskazuje na to, że wciąż z dużym niedosytem. Robert Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Borkiem na antenie Viaplay przyznał, że brak wyróżnienia go dotknął. Mimo to, zaczął już pracować na przyszłoroczną nagrodę.

Wyniki plebiscytu Złotej Piłki:

  1. Leo Messi - PSG
  2. Robert Lewandowski - Bayern Monachium
  3. Jorginho - Chelsea
  4. Karim Benzema - Real Madryt
  5. N'Golo Kante - Chelsea
Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze