Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy wieczorem urządzili sobie posiedzenie z alkoholem. Czerpali wielką przyjemność

2021-04-28 11:37

Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat tworzą znakomity związek, którego owocami są dwie córki - Klara oraz Laura. I choć zarówno kobieta jak i mężczyzna swoje życie w pełni opierają na aktywności fizycznej połączonej ze zdrowym odżywianiem, to nawet w tych ramach znajdują się czasami chwile na całkowite wyluzowanie. Tak też popularna para postąpiłka w ostatnim czasie, a wspomnieniem tego pochwaliła się 32-latka.

Za Robertem Lewandowskim okres po prostu jak z bajki. W sezonie 2019/2020 "Lewy" zgarnął wszystko co było do zgarnięcia, na czele z Ligą Mistrzów, dodatkowo okraszając to wywalczeniem tytułu króla strzelców tych rozgrywek. Nic więc dziwnego, że Polak był wielkim faworytem do sięgnięcia po Złotą Piłkę, ale jak na złość "France Football" odstąpił od przyznawania wyróżnienia z powodu panującej pandemii koronawirusa. Snajper musiał zadowolić się zgarnięciem tytułu Piłkarza Roku FIFA 2020. W tym roku nie nawiąże już do swoich wspaniałych triumfów, z uwagi na sam fakt odpadnięcia z Champions League na etapie ćwierćfinału. To jednak już historia, a przed Robertem Lewandowskim wciąż mnóstwo elektryzujących wyzwań na czele ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

Kiedy powrót kibiców na stadiony? Luzowanie obostrzeń potwierdzone, jest konkretna data!

"Lewy" może w tym wszystkim liczyć na wielkie wsparcie ze strony swojej żony, Anny Lewandowskiej. I choć w związku wybitnego piłkarza ze znaną trenerką fitness z pewnością nie ma miejsca na niejakościową żywność, to jednak czasem i oni lubią posiedzieć przy alkoholu! Więcej w poniższej galerii zdjęć.

Przed fanami Arkadiusza Milika nic się nie ukryje! Dostrzegli ważny szczegół i się zaczęło. Chodzi o Jessicę Ziółek

Sonda
Czy Anna i Robert Lewandowscy to polska "power couple"?
Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze