Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

i

Autor: Instagram/ arekmilik, Tomasz Radzik/ Super Express Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Przed fanami Arkadiusza Milika nic się nie ukryje! Dostrzegli ważny szczegół i się zaczęło. Chodzi o Jessicę Ziółek

2021-04-28 11:22

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, według której Arkadiusz Milik i jego dotychczasowa partnerka Jessica Ziółek mieli się rozstać. O ile para nie poinformowała o tym oficjalnie, to fani piłkarza nie mają co do takiego scenariusza, chociażby z uwagi na fakt, że w mediach społecznościowych Milika i Ziółek wyraźnie widać, że znajdują się oni w innych miejscach. Kibice napastnika polskiej kadry odkryli jednak ostatnio szczegół, który ich zdaniem może oznaczać powrót niedawnych zakochanych do siebie. A wszystko przez bluzę Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik zalicza się do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych zawodników polskiej reprezentacji, a jego karierę śledzi wielu kibiców. Nic więc dziwnego zatem, że kibice interesują się również jego życiem prywatnym i chętnie śledzą to, co dzieje się u napastnika Olympique Marsylia. Wielu z nich mogło nie tylko dowiedzieć się z licznych mediów, ale również zauważyć w mediach społecznościowych Arkadiusza Milika i jego partnerki, Jessici Ziółek, że między zakochanymi nie dzieje się najlepiej. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik rozstał się ze swoją dziewczyną i sam przeprowadził się do Marsylii, w czasie gdy ona wróciła do Polski. Czujni fani jednak wszędzie znajdą punkt zaczepienia, o czym napastnik "Biało-czerwonych" mógł przekonał się pod jednym ze swoich ostatnich zdjęć. Internautom do domysłów wystarczyła jedynie bluza Milika. 

Milik wróci do Ziółek?

Fani Arkadiusza Milika, którzy obserwują jego profile w mediach społecznościowych dostrzegli bowiem, że napastnik Olympique Marsylia ma na sobie bluzę pochodzącą z firmy Wild Mascot, należącej właśnie do Jessici Ziółek, z którą ten niedawno miał się rozstać. To wystarczyło, aby kibice Polaka zaczęli zastanawiać się, czy aby nie zwiastuje to powrotu pary do siebie. - Czyżby powrót, patrząc na ubiór? - zapytał jedne z fanów w komentarzach. Kilku innych kibiców również poszło tym samym tropem, jednak ich marzenia mógł rozwiać kolejny z uczestników dyskusji, według którego zdjęcie w bluzie Wild Mascot spowodowane jest z pewnością posiadaniem udziałów w firmie przez Milika. 

Kiedy powrót kibiców na stadiony? Luzowanie obostrzeń potwierdzone, jest konkretna data!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Arkadiusz Milik wróci do Jessici Ziółek?

i

Autor: Instagram/ arekmilik screen Arkadiusz Milik wróci do Jessici Ziółek?

Milik odżył w Marsylii

Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Polaka również w kontekście zawodowym. Po tym, jak nie doszedł on do porozumienia z Napoli w sprawie przedłużenia swojej umowy, całą rundę jesienną musiał spędzić na trybunach i nie zagrał ani minuty w barwach "Azzurrich". Dopiero w zimowym oknie transferowym zdecydował się przenieść do Marsylii, gdzie widocznie odżył. Do tej pory Polak zagrał w 12. meczach w barwach ekipy z południa Francji we wszystkich rozgrywkach, w czasie których strzelił 6 bramek i zanotował 1 asystę.

Arkadiusz Milik na celowniku kolejnego giganta! Reprezentant Polski może zagrać z największymi gwiazdami futbolu

Sonda
Czy przejście Arkadiusza Milika do Olymipque Marsylia to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze