Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Tajemnice miłości

Lewandowski powiedział te słowa do Anny i wszystko się zmieniło. Tajemnica wyszła na jaw, tym Robert ujął przyszłą żonę

2023-03-27 8:32

Robert Lewandowski od wielu lat jest światową gwiazdą piłki nożnej i miliony fanów interesują się jego życiem. Teraz będą mieli okazję nieco bliżej poznać swojego idola, bo już w najbliższych dniach będzie miała miejsce premiera dokumentu o kapitanie reprezentacji Polski. "Lewandowski - Nieznany" odsłoni wiele kulis z życia piłkarza. Na jaw wyjdą również ważne chwile ze związku Anny i Roberta Lewandowskich.

Na co dzień o Robercie Lewandowskim powstaje niezliczona liczba materiałów w mediach. Nie jest to nic dziwnego, bo kapitan reprezentacji Polski popularny jest na całym świecie i fani chętnie zapoznają się z informacjami na jego temat. Mimo wszystko napastnik stara się oddzielać życie zawodowe od prywatnego i o wielu sprawach nie mówił. Do pewnej zmiany dojdzie dzięki dokumentowi "Lewandowski - Nieznany".

Te słowa Roberta oczarowały Annę Lewandowską. Wszystko się wydało

Dowiemy się z niego wielu szczegółów z życia piłkarza. W produkcji usłyszmy również, o pierwszych wspólnych chwilach Anny i Roberta Lewandowskich. Żona zawodnika FC Barcelona we wcześniejszych wywiadach nie ukrywała, że początkowo nie była przekonana do swojego przyszłego męża. W dokumencie opowiedziała, który moment był jednym z ważniejszych i jakie słowa zrobiły na niej wrażenie.

- Pamiętam takie ważne zdanie, które padło, gdy Robert przekonywał mnie do siebie. Wyszliśmy z kina, złapał mnie - wtedy się jeszcze nie całowaliśmy - i mówi: "Daj mi pokazać sobie faceta, którego nie znasz". To mówi do ciebie 19-latek. Okej, złapało mnie za serce - wyznała Lewandowska w dokumencie "Lewandowski - Nieznany". Produkcja dla fanów dostępna będzie od 31 marca na platformie Amazon Prime.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze