Lewandowski zapytał chłopczyka jak ma na imię. Bezbłędna reakcja dziecka! [WIDEO]

2019-10-10 11:27 MD
Robert Lewandowski
Autor: MD Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski spędza ostatnie godziny przed pojedynkiem z Łotwą w stolicy tego kraju, Rydze. Wcześniej jednak biało-czerwoni przebywali jeszcze w Warszawie, gdzie tradycyjnie spotkali się na początku zgrupowania. Jak zawsze nie zabrakło okazji do spotkań z najmłodszymi kibicami. Jeden z takich fanów zagiął swoją odpowiedzią kapitana polskiego zespołu, Roberta Lewandowskiego!

Przed Polakami dwa bardzo ważne starcie w grze o awans na mistrzostwa Europy 2020. W obu potyczkach podopieczni trenera Jerzego Brzęczka będą zdecydowanymi faworytami - zarówno na wyjeździe z Łotwą, jak i u siebie z Macedonią Północną. Nie oznacza to jednak oczywiście, że mogą sobie pozwolić choć na odrobinę dekoncentracji. To miałoby bowiem szansę przerodzić się w potężną wpadkę i skomplikowanie sobie drogi na Euro.

Nie oznacza to jednak oczywiście, że poza ciężką pracą Polacy nie mają ani chwili wytchnienia. Jeden z takich luźniejszych momentów w Warszawie wykorzystano na spotkanie kapitana kadry, Roberta Lewandowskiego, z młodymi fanami kadry. "Lewy" zaczął rozmowę z jednym z dzieci pytając, jak ma na imię. Ten z kolei odpowiedział w sposób, którego gwiazda Bayernu Monachium nie mogła się spodziewać!

Starcie z Łotwą w Rydze w czwartek, 10 października. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.

Najnowsze