Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Mama Lewandowskiej padła ofiarą przestępstwa. Wymowny apel Anny, obok tej prośby nie można przejść obojętnie

2022-04-21 11:24

Korzyści płynące z powszechności Internetu są ogromne. Niestety umożliwiają również działanie różnym przestępcom i ludziom, którzy mogą zaszkodzić innym osobom. Coraz częstsze staje się podszywanie pod inne osoby, co według prawa jest przestępstwem. Niestety przykre doświadczenie dotknęło również mamę Anny Lewandowskiej, Marię Stachurską. Trenerka fitness wystosowała w sieci ważny apel.

Rozwój Internetu dał mnóstwo możliwości i stworzył wiele nowych rozwiązań, bez których miliony ludzi na świecie nie wyobrażają sobie obecnie funkcjonowania. Ogromną rolę zaczęły odgrywać media społecznościowe. Facebook, Instagram, czy Twitter stały się prawdziwymi hitami. Dzięki nim kontakt między ludźmi bardzo mocno się skrócił.

Totalny zwrot akcji w sprawie Lewandowskiego? Niemcy przedstawiają szczegóły, to może się stać!

Ohydne postępowanie wobec mamy Lewandowskiej. To coraz częstszy proceder

Ale choćby Instagram stał się również miejscem do zarabiania pieniędzy i rozwijania karier. Niestety wiele osób postanawia to wykorzystywać w ohydny sposób. Coraz częściej możemy spotkać się z procederem kradzenia tożsamości i podszywania się pod inne osoby. To bardzo niebezpieczne zjawisko, które bardzo naraża osobę, której wizerunek jest wykorzystywany.

Cezary Kucharski schudł 30 kg. Rodzina już tego nie ukrywa, były piłkarz cierpi na skomplikowaną chorobę

Niestety ofiarą oszustów padła również mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska. A poinformowała o tym sama żona najlepszego piłkarza na świecie. Za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych Lewandowska zaapelowała do fanów, aby zgłaszali fałszywe konto, które wykorzystuje wizerunek jej mamy.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Mama Lewandowskiej padła ofiarą oszustów. To się nie mieści w głowie

- Tym razem osoba podająca się za moją mamę, po mojej wrzutce na InstaStories zmieniła teraz zdjęcie i nazwę profilu. Mimo próśb nadal profil został nieusunięty. Proszę, zgłoście ten profil - powiedziała Lewandowska na Instagramie. - Moja mama nie posiada konta na Instagramie. Profil fałszywy! Interweniuję, ponieważ wiele osób pisze na ten profil, myśląc, że to moja mama - dodała.

Warto pamiętać, że podszywanie się pod inną osobę w Internecie jest przestępstwem zagrożonym karą więzienia. Mówi o tym przepis 190a par. 2. Organa ścigania muszą jednak dostać zawiadomienie od osoby, która bez wiedzy drugiej osoby wykorzystuje jej wizerunek.

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze