Marcin Najman, Robert Lewandowski

i

Autor: YouTube/ CLOUT MMA screen, Cyfrasport Marcin Najman, Robert Lewandowski

wypunktował

Marcin Najman wsadził kij w szprychy reprezentacji Polski! Bezlitośnie gasi dyskusję, nie brał jeńców

2023-12-03 12:41

Pomimo tego, że reprezentacja Polski jeszcze oficjalnie nie zdobyła biletu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy 2024, wielu kibiców już żyje ewentualną grupą z Francją, Holandią i Austrią, w której mogą zagrać biało-czerwoni. Dyskusję na te temat postanowił nieco popsuć Marcin Najman, który bezlitośnie przypomniał, że aby rozmawiać o szansach Polaków na Euro, trzeba najpierw grać na Euro.

Najpierw losowanie baraży Euro 2024, a teraz również losowanie grup przyszłorocznych mistrzostw Europy wzbudziło ogromne emocje w naszym kraju, a także wywołało masę komentarzy i mocnych szpilek, jak chociażby ta w wykonaniu Zbigniewa Bońka. W tak ważnym temacie nie mogło również zabraknąć komentarza Marcina Najmana, który postanowił dodać parę groszy do dyskusji i skupić się na bardzo ważnej kwestii w kontekście ewentualnej rywalizacji podopiecznych selekcjonera Michała Probierza na Euro 2024. 

Najman bezlitosny w sprawie losowanie grup Euro 2024. Nie hamował się, wskazał istotną kwestię

"El Testosteron", który nie stron od wygłaszania swoich przemyśleń na różne tematy w mediach społecznościowych bardzo chętnie wypowiada się w kontekście piłkarskiej reprezentacji Polski oraz tego, co dzieje się w mediach przy okazji kolejnych meczów i otoczki wokół kadry. Tym razem bezlitośnie postanowił przypomnieć, że rozwodzenie się nad szansami biało-czerwonych w grupie z Francją, Holandią i Austrią miałoby sens, gdyby piłkarze mieli już zapewniony awans.

Marcin Najman wsadził kij w szprychy reprezentacji Polski! Bezlitośnie gasi dyskusję, nie brał jeńców

(…) Przecież ja już to mówiłem przed losowaniem, że my do każdej grupy jakiej trafimy, to będzie grupa śmierci… Tylko wy zapominacie cały czas o jednym, o fundamentalnym – NAS TAM JESZCZE NIE MA! Nas czekają jeszcze dwa mecze… A te dwa mecze będą dla nas strasznie ciężkie. - wypalił w specjalnym filmie w mediach społecznościowych Najman gasząc nieco dyskusję w sprawie ewentualnej grupy Polaków na Euro 2024. 

Sonda
Czy Polska wygra baraże i awansuje na Euro 2024?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze