Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski

Autor: CYFRA SPORT Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski

Mariusz Stępiński z golem w debiucie! Wejście smoka w meczu Serie A [WIDEO]

2017-09-24 21:13

Nie tylko Bartosz Bereszyński zaliczył dobry występ na boiskach włoskiej Serie A. Mariusz Stępiński w swoim debiucie w Chievo Werona zdobył bramkę w jednej z ostatnich akcji meczu, a na boisku pojawił się zaledwie dziesięć minut wcześniej. Również dzięki jego bramce zespół z Werony odniósł swoje drugie zwycięstwo w sezonie pokonując na wyjeździe Cagliari 2:0.

Mariusz Stępiński zadebiutował w najlepszy możliwy sposób. Mimo że większą część spotkania oglądał z perspektywy rezerwowego, w ostatnich minutach udało mu się ustalić wynik rywalizacji. Na placu gry pojawił się w osiemdziesiątej trzeciej minucie przy stanie 1:0 dla Chievo, a w ostatniej akcji meczu zdecydował się oddać strzał z szesnastu metrów. Piłka po błędzie bramkarza Cagliari znalazła drogę do siatki, a reprezentant Polski mógł cieszyć się ze swojego premierowego trafienia w rozgrywkach Serie A, które ustaliło wynik rywalizacji na 2:0. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził drugi z Polaków w drużynie Chievo - Paweł Jaroszyński.

Zobacz: Piwna zabawa Lewandowskich. Robert i Ania na Oktoberfest [ZDJĘCIA]

Przeczytaj: Ekipa Bartosza Bereszyńskiego pokonuje AC Milan! Świetny występ Polaka

Sprawdź: Wielki gest Saula Alvareza. Pomógł ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku