Matty Cash

i

Autor: Cyfrasport Matty Cash

Zrobiło się ostro

Matty Cash zaorał Tomasza Hajtę. Okrutnie ostry wpis obrońcy, Hajto z błyskawiczną odpowiedzią

2023-03-29 20:56

Po spotkaniu z Czechami trwała gorąca dyskusja na temat reprezentacji Polski. Pojawiało się wiele ostrych komentarzy i zarzutów. Najbardziej kontrowersyjny wygłosił Tomasz Hajto. Były obrońca biało-czerwonej kadry zarzucił Matty'emu Cashowi, że ten symulował kontuzję w pierwszych minutach rywalizacji w Pradze. Po kilku dniach obrońca reprezentacji zdecydował się ostro odpowiedzieć Hajcie.

Fernando Santos nie miał zbyt wielkiego komfortu w doborze zawodników podczas swojego pierwszego zgrupowania reprezentacji Polski. Wszystko spowodowane było przez liczne urazy wśród etatowych kadrowiczów i Portugalczyk musiał łatać dziury. Zwłaszcza w obronie. Gdyby i tego było mało, że przed zgrupowaniem wypadło kilku kluczowych piłkarzy, to mecz z Czechami przyniósł kolejne fatalne informacje.

Matty Cash zaorał Hajtę. Ostra reakcja piłkarza

Już na samym początku starcia w Pradze kontuzji nabawił się Matty Cash. Prawy obrońca spędził na murawie zaledwie kilka minut. Uraz okazał się na tyle poważny, że defensor musiał zostać zmieniony i wypadł na mecz z Albanią. Tuż po spotkaniu z Czechami na bardzo kontrowersyjną hipotezę zdecydował się Tomasz Hajto. - W ogóle nie wszedł dzisiaj w mecz. Uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję - powiedział były reprezentant Polski.

Wypowiedź ta odbiła się szerokim echem w polskich mediach i wiele osób dość negatywnie zareagowało na słowa Hajty. W środowy wieczór do stwierdzenia byłego zawodnika na Twitterze odniósł się sam Cash. - Mówisz absolutne gów** Hajto - napisał zawodnik Aston Villi, gdzie zamiast wulgarnego słowa wrzucił adekwatną emotikonkę. Odpowiedź Hajty przyszła szybko -Cześć Matty, poniosło mnie z tą diagnozą. Przepraszam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia - napisał Hajto.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze