Marcin Najman, Paweł Jóźwiak

i

Autor: Instagram Marcina Najmana Marcin Najman, Paweł Jóźwiak

Najman vs Jóźwiak

Na trybunach zrobiło się groźnie! Najman i Jóźwiak spotkali się na Narodowym podczas Polska - Holandia:. Finał mógł być jeden

2022-09-23 8:10

Nie tak polscy kibice wyobrażali sobie powrót piłkarzy na PGE Narodowy. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali z „Oranje” w ramach meczu Ligi Narodów 0:2 i pozostawili ogromny niesmak i niedosyt kibicom. Sporo działo się nie tylko na zielonej murawie, ale także na… trybunach. Spotkali się tam Marcin Najman i Paweł Jóźwiak… i się zaczęło. Finał mógł być tylko jeden.

Polscy piłkarze w wyobraźniach kibiców mieli zaprezentować się dziś zupełnie inaczej. Biało-czerwoni przegrali z „Oranje” 0:2 w przedostatnim meczu fazy grupowej Ligi Narodów i nie dali powodów do optymistycznego podejścia przed mundialem w Katarze. Fani kadry wracali z PGE Narodowego w bardzo przeciętnych nastrojach. Na trybunach stadionu w Warszawie pojawili się także m.in. Marcin Najman i Paweł Jóźwiak. Co ciekawe, przyszli rywale na gali Wotore wpadli na siebie i… wtedy się zaczęło.

Kibice nie mogli się powstrzymać po katastrofalnym meczu Polaków. To nie zdarzyło się od dawna, wymowne sceny

Polska – Holandia: Najman i Jóźwiak twarzą w twarz. To musiało się tak skończyć

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak spotkali się na Narodowym i nie mogli opuścić stadionu bez swojej konfrontacji. W mgnieniu oka zrobiło się ostro, gdy wymieniali groźne spojrzenia. Wystarczyłaby iskra, by było nieprzyjemnie. Na całe szczęście obaj utrzymali nerwy na wodzy i zostawili wojenne nastroje na sam pojedynek. - Sporo ludzi obserwowało jedyne prawilne Face to Face. Najman vs. Jóźwiak – napisał Najman.

Po chwili Najman i Jóźwiak pozowali do kolejnej fotografii – tym razem już z partnerkami. U boku „El Testosterona” nie zabrakło jego ukochanej Julity. Z kolei u boku szefa Fight Exclusive Night stanęła bombowa ring-girl Anna Kokocińska.

Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Holandia. Kliknij w galerię i sprawdź!

Kiedy walka Jóźwiak – Najman na gali Wotore?

Paweł Jóźwiak i Marcin Najman wyjdą do walki podczas gali Wotore już w październiku. Wydarzenie zostało zaplanowane na 21 października. Na razie nie wiadomo, w jakim mieście odbędzie się ten pojedynek.

Dariusz Szpakowski przyłapany przez kamery na meczu Polaków. Jego mina mówi wszystko, jednoznaczna reakcja

Sonda
Kto wygra pojedynek Najman - Jóźwiak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze