Piłka nożna, Grzegorz Krychowiak, podróż, turysta, Galapagos

i

Autor: Instagram/grzegorz.krychowiak Grzegorz Krychowiak na Galapagos

Nie uwierzycie co ma pod nogami Grzegorz Krychowiak w tym rajskim zakątku świata

2022-06-17 21:33

Jak nadchodzi czas wolny i są piłkarskie wakacje, to jednego można być pewnym: pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak znajdzie kolejny egzotyczny kierunek wycieczki. Piłkarz ochrzczony jakiś czas temu przez „SE” „polskim Magellanem” właśnie wybrał się na drugi koniec globu. Od razu też zachwycił się miejscem, ale i... nietypowym towarzystwem.

Wielokrotnie opisywaliśmy wojaże „Krychy” po całym świecie i łatwiej wymienić miejsca, w których go jeszcze nie było niż te przez niego odwiedzone – bo tych ostatnich są setki. Trzeba przyznać, że Grzegorz i jego żona Celia Jaunat-Krychowiak mają smak, jeśli chodzi o dalekie wyprawy. Oblecieli już niemal całą kulę ziemską. I ciągle im mało. Piłkarz kadry kilka dni po ostatnim okienku reprezentacyjnym już wylądował po drugiej stronie świata – za cel obrał przepiękne Wyspy Galapagos, zwane także Wyspami Żółwimi.

Bayern będzie mieć nową gwiazdę w ataku. Lewandowski coraz bliżej Barcelony

Tomaszewski o błędach Krychowiaka

To należący do Ekwadoru archipelag pochodzenia wulkanicznego na Oceanie Spokojnym, na wysokości równika, ok. 1000 km na zachód od wybrzeża Ameryki Południowej. W linii prostej to aż 12 tysięcy kilometrów od Warszawy! „Niewiarygodne miejsce!” – zachwycił się Krychowiak w mediach społecznościowych. Na miejsce wyprawy wybrał wyspę Santa Cruz – drugą co do wielkości w archipelagu, zamieszkaną przez ok 12 000 ludzi.

Czesław Michniewicz na fikuśnym drinku z żoną. Tak topi smutki po porażkach Polaków. Mamy zdjęcia paparazzi

Na Galapagos Grzegorz zapozował do fotografii nad rzeką, przy przystani dla stateczków. A tuż pod nogami piłkarza reprezentacji Polski zadomowiła się… dorodna foczka. Spokojnie leżała, leniwie rozłożona na drewnianym podeście. Na filmie towarzyszącym relacji instagramowej widać nawet jak zwierzę niespiesznie rozciąga się zrelaksowane i drapie po ciele płetwą. Cały czas nic sobie nie robiąc z obecności człowieka.

Blatter zapłacił Platiniemu 2 mln CHF bez podkładki? „FIFA sprytnie oszukana”

Sonda
Czy podoba ci się Celia Krychowiak?
Najnowsze