Herve Renard

i

Autor: AP PHOTO/NATACHA PISARENKO Herve Renard

zastąpi Michniewicza?

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie selekcjonera reprezentacji Polski! Ogromne zamieszanie z jednym z kandydatów

2023-01-10 15:11

Jeszcze podczas trwania mistrzostw świata w Katarze, na kibicach reprezentacji Polski ogromne wrażenie zrobił Herve Renard, który od 2019 prowadzi Arabię Saudyjską. Już wtedy wielu fanów widziało go na ławce trenerskiej Biało-czerwonych i o ile według najnowszych wieści znajduje się on na liście kandydatów PZPN, to Franców postanowił zgłosił swoją chęć prowadzenia również innej kadry. O wiele silniejszej.

Odkąd Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że nie zamierza przedłużać umowy z byłym już selekcjonerem reprezentacji Polski, Czesławem Michniewiczem, wielu kibiców zaczęło zadawać sobie pytanie, kto tym razem zostanie zatrudniony przez prezesa Cezarego Kuleszę. Oprócz kilku nazwisk z Polski, na liście znaleźli się również zagraniczni trenerzy, w tym chociażby Roberto Martinem. Hiszpan pożegnał się po mundialu z kadrą Belgii, ale znalazł sobie już zatrudnienie. Za chwilę kolejny z kandydatów może znaleźć nową pracę. 

Kolejny zagraniczny trener może zostać sprzątnięty sprzed nosa PZPN-u! Herve Renard wysłał CV do Belgii

Mowa tutaj o Herve Renardzie. Szkoleniowiec prowadzący obecnie Arabię Saudyjską zwrócił na siebie oczy kibiców niemalże z całego świata nie tylko wygrywając z Argentyną w fazie grupowej, ale również dzięki swojej charyzmie i metodom dotarcia do piłkarzy, co pokazały nagrania. Według najnowszych informacji, Francuz mający polskie korzenie znajduje się na liście trenerów, którymi zainteresowany jest PZPN, ale Renard jak się okazuje również sam szuka sobie nowego zajęcia. 

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie selekcjonera reprezentacji Polski! Ogromne zamieszanie z jednym z kandydatów

Okazuje się, że Herve Renard jest zainteresowany prowadzeniem reprezentacji Belgii, z którą niedawno rozstał się Roberto Martinez. Francuski szkoleniowiec miał wysłać "Czerwonym Diabłom" swoje CV dając do zrozumienia, ze byłby chętny zmienić otoczenie i wyjechać z Arabii Saudyjskiej. To niestety nie są dobre wieści dla Polskiego Związku Piłki Nożnej, który za chwilę może stracić kolejnego zagranicznego kandydata do zastąpienia Czesława Michniewicza.

Sonda
Czy następcą Czesława Michniewicza powinien być polski, czy zagraniczny trener?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze