Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfrasport Grzegorz Krychowiak

Niepojęte

O matko i córko! Noga Grzegorza Krychowiaka wygląda teraz monstrualnie, co za zdjęcie!

2024-02-10 0:13

Grzegorz Krychowiak, choć nie występuje już w najbardziej medialnych rozgrywkach świata, to najwyraźniej nie ma zamiaru odcinać kuponów po bogatej w sukcesy karierze w Europie. Występujący w Arabii Saudyjskiej Polak wciąż wygląda jak młody bóg, a można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jego muskulatura nigdy wcześniej nie rzucała się aż tak w oczy!

Grzegorz Krychowiak wywołał spore kontrowersje, gdy zdecydował się na przenosiny na Bliski Wschód. Jednak patrząc na wszystko z dystansem nie sposób oprzeć się wrażeniu, że dla "Krychy" jest to sytuacja zwycięska. Defensywny pomocnik słynie ze swojego zamiłowania do podróży, a egzotyczne warunki życia świetnie wpisują się w tę pasję. Oprócz tego wciąż może aktywnie uprawiać piłkę nożną, a same rozgrywki w Arabii Saudyjskiej zyskują kolejne gwiazdy z Europy, w związku z czym zainteresowanie "Krychą" nie słabnie. Niektórzy krytycy utrzymywali, że Polak w nowym otoczeniu będzie już tylko zarabiał pieniądze i czekał na sportową emeryturę. Nowe zdjęcie totalnie temu wszystkiemu zaprzecza!

Były rzecznik PZPN wyjawił nieznane kulisy afery premiowej. Ujawnił to wprost! Nietypowa prośba od asystenta trenera

Potężna łydka Grzegorza Krychowiaka

Krychowiak oczywiście nigdy nie miał problemu z przygotowaniem fizycznym do piłkarskich wyzwań. Wieloletni filar drugiej linii reprezentacji Polski zawsze wyglądał dobrze, ale teraz to już chyba przesadził! Na nowym zdjęciu z treningu w oczy od razu rzuca się niezwykła muskulatura Krychowiaka. Przede wszystkim chodzi o łydkę, której rzeźby nie powstydziłby się chyba żaden kulturysta!

Michał Probierz na obiedzie wartym ponad 16 tysięcy złotych. Trzeba było wydać na to fortunę! Szczytny cel

Żona Krychowiaka rozpływa się przy jego zdjęciu

Sam Krychowiak dolał oliwy do ognia, dodając do zdjęcia krótki podpis. Składał się on tylko z emotikony bicepsu, która idealnie pasowała do obrazka. Jednak najciekawiej zadziało się w komentarzach. Celia Jaunat, piękna żona piłkarza, postanowiła zamieścić obrazkowy komentarz, według którego rozpływa się przy zdjęciu wybranka serca. Ten nie pozostał dłużny i wysłał towarzyszce wirtualnego buziaka.

Listen on Spreaker.
Najnowsze