Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

ogromny cios

Ogromny cios tuż przed meczem Albania - Polska! Fernando Santos wścieknie się po tych słowach, brutalna opinia

2023-09-09 17:43

Nie milkną echa po ostatnim meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi, który niestety pozostawiał wiele do życzenia. Kibice biało-czerwonych mogą mieć więc ogromne obawy o wynik w meczu Albania - Polska, a spory cios w Fernando Santosa i reprezentantów Polski dodatkowo wbił dziennikarz i komentator Tomasz Ćwiąkała, który w ostatnich miesiącach nie widzi poprawy w stylu i grze Polaków.

Eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy miały być dla reprezentacji Polski niemalże spacerkiem, jednak rzeczywistość okazała się niezwykle brutalna dla biało-czerwonych i ich kibiców. Selekcjoner Fernando Santos ma przy tym niemały ból głowy, bo margines błędu już nie istnieje, a obraz gry Polaków chociażby w meczu z Wyspami Owczymi nie napawał optymizmem. Przed meczem Albania - Polska, fani reprezentacji Polski mogą mieć więc spore obawy tym bardziej, że słowa Tomasza Ćwiąkały brutalnie podsumowały to, co dzieje się obecnie w zespole prowadzonym przez Portugalczyka. 

Brutalna opinia pod adresem reprezentacji Polski prowadzonej przez Fernando Santosa. Te słowa nie spodobają się Portugalczykowi

Dziennikarz sportowy i komentator stacji "Canal+" na gorąco po meczu był bezlitosny chociażby dla Grzegorza Krychowiaka wyciągając mu jego najsłabsze strony z ostatniego meczu. Przed spotkaniem Albania - Polska postanowił również skomentować obraz reprezentacji Polski, jaki możemy obserwować w ostatnich miesiącach i z pewnością te słowa nie spodobają się selekcjonerowi. 

Ogromny cios tuż przed meczem Albania - Polska! Fernando Santos wścieknie się po tych słowach, brutalna opinia

My nie uczymy się żadnej kultury gry tak naprawdę. Nie ma żadnego postępu ze zgrupowania na zgrupowanie. Ja cały czas mam taką nadzieję, że w którymś momencie nastąpi jakieś przesilenie i ci piłkarze dobiją już do takiego dna, że dojdą do wniosku „panowie, przecież my psujemy swój wizerunek, swój dorobek. Za chwilkę będą postrzegać nas jak nieudaczników”. - stwierdził w swoim ostatnim vlogu na YouTube Tomasz Ćwiąkała bezlitośnie podsumowując kadrę Fernando Santosa. 

Sonda
Czy Fernando Santos nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Futbologia Extra, odc. 6
Najnowsze