Piotr Zieliński

i

Autor: ALESSANDRO GAROFALO/LAPRESSE VIA AP Piotr Zieliński

Konkretna opinia

Ostra reakcja na brutalny faul na Piotrze Zielińskim. Były sędzia nie przebierał w słowach!

2023-11-30 14:04

Piotr Zieliński nie będzie najlepiej wspominał meczu wyjazdowego z Realem Madryt. Napoli przegrało bowiem na Santiago Bernabeu 2:4 w 5. kolejce Ligi Mistrzów. Na domiar złego polski pomocnik po godzinie z grymasem bólu musiał opuścić boisko. Ten brutalny atak na gwiazdę polskiej kadry spotkał się z ostrą reakcją. Był sędzia Rafał Rostkowski nie przebierał w słowach!

To był perfidny i niebezpieczny faul na Polaku

W drugiej połowie nasz kadrowicz walczył o piłkę z obrońcą gospodarzy Antonio Ruedigerem. Niemiec trafił w futbolówkę, a następnie brutalnym kopniakiem powalił na ziemię naszego gracza. „Zielek” padł na murawę i trzymał się za udo. Od razu zajął się nim sztab medyczny. Po chwili już było wiadomo, że as mistrza Włoch nie będzie w stanie kontynuować występu. Konieczna była zmiana. - Faul Antonio Ruedigera na Piotrze Zieliński był perfidny i niebezpieczny - napisał Rafał Rostkowski w mediach społecznościowych. - Niemiec wybił piłkę, ale po kopnięciu jej nie cofnął nogi ani jej nie ugiął, lecz trafił korkami w okolice biodra i uda Polaka. 2 minuty później Zieliński z urazem zszedł z boiska - dodał był sędzia.

Rozpędzony lider ekstraklasy pobije mistrza? "Śląsk jest jak lew, który pokazuje pazury"

Klich nazwał go Klaunem

Były kadrowicz Mateusz Klich także wyraził swoją dezaprobatę wobec zagrania niemieckiego piłkarza. Za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował faul na Zielińskim. Pomocnik DC United nie przebierał w słowach. „Ruediger to najgorszy typ na jakiego grałem. Klaun” - napisał Klich.

Kosta Runjaić o menedżerze Aston Villi, co za słowa! Trener Legii na to zwrócił w stylu pracy Hiszpana

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny
Sonda
Gdzie zagra Piotr Zieliński w przyszłym sezonie?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze