Piotr Zieliński

Autor: ALESSANDRO GAROFALO/LAPRESSE VIA AP Piotr Zieliński

Konkretna opinia

Ostra reakcja na brutalny faul na Piotrze Zielińskim. Były sędzia nie przebierał w słowach!

2023-11-30 14:04

Piotr Zieliński nie będzie najlepiej wspominał meczu wyjazdowego z Realem Madryt. Napoli przegrało bowiem na Santiago Bernabeu 2:4 w 5. kolejce Ligi Mistrzów. Na domiar złego polski pomocnik po godzinie z grymasem bólu musiał opuścić boisko. Ten brutalny atak na gwiazdę polskiej kadry spotkał się z ostrą reakcją. Był sędzia Rafał Rostkowski nie przebierał w słowach!

To był perfidny i niebezpieczny faul na Polaku

W drugiej połowie nasz kadrowicz walczył o piłkę z obrońcą gospodarzy Antonio Ruedigerem. Niemiec trafił w futbolówkę, a następnie brutalnym kopniakiem powalił na ziemię naszego gracza. „Zielek” padł na murawę i trzymał się za udo. Od razu zajął się nim sztab medyczny. Po chwili już było wiadomo, że as mistrza Włoch nie będzie w stanie kontynuować występu. Konieczna była zmiana. - Faul Antonio Ruedigera na Piotrze Zieliński był perfidny i niebezpieczny - napisał Rafał Rostkowski w mediach społecznościowych. - Niemiec wybił piłkę, ale po kopnięciu jej nie cofnął nogi ani jej nie ugiął, lecz trafił korkami w okolice biodra i uda Polaka. 2 minuty później Zieliński z urazem zszedł z boiska - dodał był sędzia.

Rozpędzony lider ekstraklasy pobije mistrza? "Śląsk jest jak lew, który pokazuje pazury"