Kosta Runjaić

i

Autor: Cyfrasport Kosta Runjaić

Szacunek do szkoleniowca rywali

Kosta Runjaić o menedżerze Aston Villi, co za słowa! Trener Legii na to zwrócił w stylu pracy Hiszpana

2023-11-29 22:29

Legia przewodzi w grupie i stoi przed szansą awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Jak warszawski zespół zaprezentuje się w rewanżu z Aston Villą? Trener Kosta Runjaić wypowiedział się na temat menedżera angielskiego klubu. Na to zwrócił uwagę w stylu pracy hiszpańskiego szkoleniowca.

Aston Villa prezentuje nowoczesny futbol

W pierwszy spotkaniu Legia pokonała 3:2 Aston Villę. Spotkanie było pełen emocji i dramaturgii. Angielski klub nie spodziewał się takiego otwarcia zmagań w Lidze Konferencji. Teraz oba kluby zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli grupy. - Nie znam osobiście trenera Unaia Emery’ego - powiedział Kosta Runjaić podczas konferencji prasowej, cytowany przez klubowe media. - To z pewnością świetny trener. Wiele można nauczyć się, podglądając styl pracy innych szkoleniowców. Jego zespół jest dobrze zorganizowany, gra z wysoko ustawioną linią defensywy. Prezentuje nowoczesny futbol. Aston Villa jest niebezpieczna w grze bezpośredniej, a także ma bardzo dobrze przygotowane stałe fragmenty gry - scharakteryzował.

Ernest Muci znów chce to zrobić. Gwiazdor Legii zaskoczy Aston Villę w Lidze Konferencji?

Legia musi ograniczyć błędy

Szkoleniowiec Legii wierzy w to, że to jego podopieczni zameldują się w fazie pucharowej. - Jest wiele elementów w grze drużyny trenera Emery’ego, które mogą się podobać - tłumaczył trener Runjaić. - Musimy ograniczyć błędy, zagrać z odwagą i bez strachu. Musimy zaprezentować nasz styl. W pierwszym meczu to zrobiliśmy i zapewniło to nam zwycięstwo - przypomniał szkoleniowiec Legii, cytowany przez oficjalny portal warszawskiego klubu.

Kacper Tobiasz o potencjale Aston Villi. Legia znów poskromi Lwy z Birmingham w Lidze Konferencji?

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa wyjdzie z grupy Ligi Konferencji Europy?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Najnowsze