Unai Emery

i

Autor: Cyfrasport Unai Emery

Liga Konferencji

Unai Emery o rewanżu z Legią w Lidze Konferencji. Menedżer Aston Villi mówi o planie i stylu gry

2023-11-29 21:34

W pierwszej kolejce Ligi Konferencji Legia sprawiła sensację. Warszawski zespół pokonał na Łazienkowskiej Aston Villę 3:2. Bohaterem był Ernest Muci, strzelec dwóch goli. Jak będzie w rewanżu w Birmingham? Menedżer Unai Emery mówi o planie, stylu gry na rewanż z wicemistrzem Polski.

Aston Villa pała chęcią rewanżu za wpadkę w stolicy

Piłkarze Legii znakomicie wystartowali w fazie grupowej Ligi Konferencji. Wygrana u siebie z przedstawicielem Premier League rozniosła się po Europie. - Spróbujemy się zrewanżować za porażkę w Warszawie - powiedział menedżer Unai Emery podczas konferencji, cytowany przez PAP. - Na własnym stadionie piłkarze Legii czuli się mocni i zasłużenie przegraliśmy. Legia zagrała naprawdę dobrze. Dla nas był to dobry przykład trudności, które będziemy napotykać w Lidze Konferencji. Postaramy się narzucić nasz plan i styl gry na boisku, abyśmy mogli zaprezentować pełnię naszych możliwości i umiejętności - wyjawił Hiszpan.

Kacper Tobiasz o potencjale Aston Villi. Legia znów poskromi Lwy z Birmingam w Lidze Konferencji?

Najtrudniejsza jest rywalizacja w Premier League

Legia jest liderem grupy, a Aston Villa zajmuje drugie miejsce. Oba kluby zgromadziły po dziewięć punktów. Zrinjski Mostar i Alkmaar mają w dorobku tylko trzy punkty. - Obie drużyny będą chciały zrobić kolejny krok do przodu - tłumaczył Unai Emery, cytowany przez PAP. - Przekonamy się, kto wygra rywalizację w naszej grupie. Lepiej jest zająć pierwsze miejsce. Jednak jeśli okaże się, że musimy rozegrać dwa dodatkowe mecze, zaakceptuję to. Najtrudniejsza jest rywalizacja w Premier League. Liga Konferencji to dla nas nowe rozgrywki, ale w Europie zawsze jest trudno - wyznał hiszpański menedżer Aston Villi.

Kosta Runjaić powiedział co myśli o Aston Villi. Same konkrety, bez wątpliwości

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa wyjdzie z grupy Ligi Konferencji Europy?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Najnowsze