Ernest Muci

i

Autor: Cyfrasport Ernest Muci

Albańczyk błyśnie na Villa Park?

Ernest Muci znów chce to zrobić. Gwiazdor Legii zaskoczy Aston Villę w Lidze Konferencji?

2023-11-29 22:01

Legia ma realne szanse na wywalczenie przepustki do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Wicemistrz Polski jest liderem. Wiele zależeć będzie od rewanżu z Aston Villą. W pierwszym spotkaniu warszawski zespół wygrał 3:2, a pierwsze skrzypce grał Ernest Muci, zdobywca dwóch bramek. Czy na angielskim stadionie także zaskoczy bramkarza Emiliano Martineza?

Nie zapomni o meczu w Warszawie

Muci nie miałby nic przeciwko, aby także w rewanżu pokonać argentyńskiego mistrza świata. - Pierwszy mecz z Aston Villą to spotkanie, którego nie zapomnę - powiedział Ernest Muci podczas konferencji prasowej, cytowany przez klubowe media. - To był fantastyczny wieczór i chcielibyśmy go powtórzyć. Na każdy mecz wychodzę z taką samą motywacją. Będzie wyjątkowa otoczka tego meczu i to dobre miejsce, aby pokazać swoje umiejętności - dodał.

Unai Emery o rewanżu z Legią w Lidze Konferencji. Menedżer Aston Villi mówi o planie i stylu gry

Chce z Legią awansować do fazy pucharowej

Albańczyk nie ukrywa, że Legia celuje w awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji. - Chcemy zakwalifikować się do kolejnej rundy już teraz - zapowiedział Muci. - Mamy mocną drużynę, którą stać na osiągnięcie w Anglii dobrego wyniku. Myślimy tylko o tym, aby wywalczyć ten awans już w tym momencie - powtórzy reprezentant Albanii.

Kacper Tobiasz o potencjale Aston Villi. Legia znów poskromi Lwy z Birmingham w Lidze Konferencji?

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa wyjdzie z grupy Ligi Konferencji Europy?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Najnowsze