Paulo Sousa z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa! Złe wiadomości, plany selekcjonera zagrożone?

2021-10-27 15:36
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa ma koronawirusa!? Dziennikarz portalu "meczyki.pl", Tomasz Włodarczyk podał do informacji publicznej, że szkoleniowiec Polaków miał uzyskać pozytywny wynik testu antygenowego. Wedug pierwszych informacji, obecność trenera na listopadowym zgrupowaniu kadry narodowej nie jest zagrożona.

Paulo Sousa zakażony koronawirusem. Trener reprezentacji Polski został zbadany testem antygenowym, który okazał się pozytywnym. Informację na temat stanu zdrowia szkoleniowiec podał Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl".

Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

Paulo Sousa został zakażony koronawirusem. Niepokojące informacje w sprawie stanu zdrowia piłkarza

Mimo że Paulo Sousa zaszczepił się przeciwko koronawirusowi w maju 2021 roku, to wirus z Wuhan dopadł Portugalczyka. Według informacji podanych przez "meczyki.pl" szkoleniowiec został zbadany testem antygenowym, który wyszedł pozytywnie. Selekcjoner kadry będzie miał jeszcze jeden test, który ma ostatecznie potwierdzić obecność wirusa. Według pierwszych informacji wymaz do testu PCR został już pobrany. Mimo zmartwień związanych z obecnością selekcjonera na zgrupowaniu kadry, to choroba nie powinna przeszkodzić mu w trakcie następnych spotkań eliminacyjnych z Andorą i z Węgrami.

Nie uwierzycie, czym zajmowała się dziewczyna Casha. Widzowie podziwiali jej wdzięki w telewizji

Aby zobaczyć, jak wygląda żona Paulo Sousy, Cristina Mohler, przejdź do galerii poniżej. 

Paulo Sousa nie będzie obecny na meczach Ekstraklasy. Miał oglądać występy Polaków

Niewątpliwie choroba pozbawi Paulo Sousy możliwości pojawienia się w trakcie spotkań Ekstraklasy, na których się zapowiadał. Swoją obecnością selekcjoner miał zaszczycić piątkowe spotkanie Radomiaka Radom z Cracovią, gdzie miał doglądać występu Kamila Pestki, a także przepadnie mu spotkanie niedzielne spotkanie między Legią Warszawa a Pogonią Szczecin.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze