Paulo Sousa może się załamać. Aż nie do wiary, jakie fatum go prześladuje. Znów fatalne informacje

2021-09-27 14:37
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Wielkimi krokami zbliżają się kluczowe mecze w eliminacjach do mistrzostw świata. W październiku do zdobycia jest kolejnych sześć punktów i gdyby faktycznie udało się wygrać dwa spotkania, Polacy mocno przybliżyliby się do miejsca barażowego. Pech wciąż nie omija jednak Paulo Sousy. Portugalczyk niemal od początku pracy w polskiej kadrze musi radzić sobie z problemem licznych kontuzji i teraz scenariusz zaczyna się powtarzać.

Najpierw San Marino na PGE Narodowym, a następnie Albania w Tiranie - tak przedstawia się najbliższy grafik reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata. Starcie w Warszawie na początku października będzie jedynie przetarciem przed arcyważnym spotkaniem z zespołem z Bałkanów. Zwycięstwo z Albanią może sprawić, że Polacy zdecydowanie przybliżą się do drugiego miejsca w grupie.

Tego o Cristiano Ronaldo nie wiedział nikt. Szokujące doniesienia!

Pech nie opuszcza Sousy. Pojawiły się kolejne fatalne informacje

Nie można jednak zapominać, że w listopadzie na biało-czerwonych czeka jeszcze starcie z Węgrami, które również będzie istotne w kontekście walki o baraże, ale sztab szkoleniowy i zawodnicy na razie skupiają się na tej bliższej przyszłości. Znamy już listę powołanych zawodników na starcia z Albanią i San Marino, ale scenariusz z poprzednich zgrupowań zaczyna się powtarzać.

Ania i Robert Lewandowscy w namiętnym pocałunku w Wenecji. Miłosny żar aż bucha! Ciężko oderwać wzrok

Paulo Sousa może mówić o prawdziwym fatum, jeśli chodzi o kontuzje zawodników. Niemal przed każdym zgrupowaniem media informują o kolejnych urazach, które krzyżują plany portugalskiemu trenerowi. Teraz również dochodzą wiadomości o problemach zdrowotnych piłkarza. "Przegląd Sportowy" informuje, że na zgrupowaniu nie pojawi się Arkadiusz Reca.

Sonda
Czy Polacy awansują na mistrzostwa świata

Reca kontuzjowany. Kolejne problemy zdrowotne kadrowicza

Według ustaleń dziennikarzy, PZPN otrzymał od Spezii raport medyczny, w którym można przeczytać, że polski obrońca doznał zerwania mięśnia czworogłowego i czeka go przerwa w grze. Może ona wynieść do pięciu tygodni, co wyklucza Recę z kilku spotkań. To jednak nie koniec kłopotów.

Z problemami zdrowotnymi wciąż boryka się również Maciej Rybus. Lewy obrońca nie wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach Lokomotiwu Moskwa. Istnieje ryzyko, że zawodnik nie zdąży się wykurować przed zgrupowaniem reprezentacji Polski, co znów będzie wiązało się z przymusem zmian w składzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze