Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Tego o Cristiano Ronaldo nie wiedział nikt. Szokujące doniesienia!

2021-09-27 12:34

Cristiano Ronaldo od kilku tygodni na nowo jest piłkarzem Manchesteru United. I wciąż nie powiedział ostatniego słowa jeżeli chodzi o jego piłkarskie dokonania. Tymczasem media zastanawiają się już, jak będzie wyglądała przyszłość Portugalczyka po zakończonej karierze. Według angielskich dziennikarzy, CR7 ma już jasno określony plan!

Wielki powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United stał się faktem w ostatnich dniach letniego okna transferowego. Portugalczyk zdecydował się zamienić Juventus na ekipę z Old Trafford i mógł w niej od razu liczyć na bardzo gorące przyjęcie. Napotkał też trochę trudności, ale cele, jakie na obecny sezon są stawiane przed zawodnikiem i całą drużyną, są oczywiste - rywalizacja o mistrzostwo Anglii i osiągnięcie jak najlepszego wyniku w Lidze Mistrzów.

Zobacz też: Złapał się za penisa i wymachiwał kibicom! Ohydne zachowanie po piłkarskim hicie [WIDEO]

Tymczasem angielskie media już zastanawiają się, co Cristiano Ronaldo będzie robił po karierze. Obecnie Portugalczyk ma 36 lat, ale biorąc pod uwagę wszelkie jego osiągnięcia oraz doskonałą dyspozycję fizyczną nikt nie ma wątpliwości, że co najmniej jeszcze przez 4-5 lat będzie kontynuował karierę piłkarską. Tym bardziej, że sam piłkarz nigdy nie utracił motywacji i uwielbia pokazywać, że dla niego mozliwe jest to, co niemożliwe wydaje się dla innych.

Tak będzie mieszkał Cristiano Ronaldo - ZDJĘCIA

"The Sun" twierdzi jednak, że Cristiano Ronaldo w swoim "życiu po życiu" zamierza zostać trenerem. Portugalczyk celuje w objęcie Manchesteru United i sprawdzenie się w zupełnie nowej roli. To jego jasno sprecyzowany plan, choć na razie wydaje się bardzo odległy. Nie ma bowiem wątpliwości, że najbliższe lata CR7 spędzi w swoim zespole w dalszym ciągu w roli piłkarza.

Don Kasjo STARŁ SIĘ z Wardęgą "JESTEŚ ZWYKŁĄ KUR**!"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze