Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa otrzymał ofertę z wielkiego kraju. Nie będzie miał przerwy w trenowaniu po kolejnym blamażu

2022-06-26 22:29

Były selekcjoner reprezentacji Polski - Paulo Sousa po odejściu do brazylijskiego Flamengo kolejny raz zawiódł kibiców. Portugalczyk po niespodziewanym odejściu z kadry Polski, spędził zaledwie pół roku w nowym klubie. Wszystko wskazuje na to, że Sousa nie będzie miał odpoczynku od trenowania, bo zdaniem "beIN Sports" jest w gronie faworytów do objęcia reprezentacji Egiptu.

Portugalczyk pod koniec 2021 roku niespodziewanie rozwiązał swój kontrakt z reprezentacją Polski. Sousa postanowił przejąć brazylijskie Flamengo i zostawił przed barażami kadrowiczów bez selekcjonera. Po czasie okazało się, że po półrocznym pobycie w nowym miejscu pracy, właściciele postanowili się rozstać z Portugalczykiem ze względu na słabą formę drużyny oraz stan zespołu w jakim był za kadencji byłego trenera "Biało-czerwonych". Wszystko wskazuje na to, że Sousa nie będzie długo bezrobotny, bo usługami 52-latka zainteresowana jest inna reprezentacja.

Czesław Michniewicz pozwie dziennikarza. Idzie z Szymonem Jadczakiem do sądu! Ostra reakcja

Zdaniem "beIN Sports", Paulo Sousa jest kandydatem numer jeden do objęcia reprezentacji Egiptu. - Paulo Sousa jest głównym kandydatem do objęcia reprezentacji Egiptu. Działacze EFA spotkali się z nim za pośrednictwem Zooma i między stronami panuje porozumienie Mohamed Shawky i Essam El-Hadary mają pozostać w sztabie nowego selekcjonera. On sam wybierze resztę swojego zespołu. Oficjalne ogłoszenie nastąpi w ciągu kilku dni - przekazał dziennikarz Ahmed Shobier.

Aleksandar Vuković szokuje słowami o Macieju Rybusie. Broni go w sprawie Rosji, nie rozumie krytyki

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Najnowsze