Maciej Rybus, Aleksandar Vuković

i

Autor: CyfraSport Maciej Rybus, Aleksandar Vuković

Aleksandar Vuković szokuje słowami o Macieju Rybusie. Broni go w sprawie Rosji, nie rozumie krytyki

2022-06-26 20:14

Maciej Rybus wzbudził olbrzymie kontrowersje, decydując się na pozostanie w rosyjskiej ekstraklasie po wybuchu wojny. Jeszcze głośniej zrobiło się o nim, gdy postanowił zamienić jeden klub z Moskwy na inną ekipę ze stolicy. Rybus obrywał z każdej strony, ale pojawiają się kolejne osoby, które próbują go bronić. Jedną z nich jest były trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem obserwowania napaści Rosji na Ukrainę. Reakcja milionów ludzi na całym świecie mogła być tylko jedna - jasne potępienie agresji i inwazji na terytorium naszego wschodniego sąsiada. Niestety, niektórzy postanowili zostać i dalej działać w tym kraju. Jedną z tych osób jest Maciej Rybus. Były reprezentant kraju zamienił Lokomotiw Moskwa na stołecznego Spartaka. Wtedy Czesław Michniewicz zadecydował, że Rybus nie będzie już grał w reprezentacji Polski. To była jedyna słuszna decyzja.

NIE PRZEGAP! Jakub Moder o kontuzji, rehabilitacji i powrocie na boisko. Co ze zdrowiem gwiazdy kadry?

Maciej Rybus broniony przez Aleksandara Vukovicia ws. Rosji

W rozmowie z portalem Sport.pl, Aleksandar Vuković zabrał głos w sprawie Macieja Rybusa i jego pozostania w Rosji. - Szczerze? To nie mieści się w głowie. Nie rozumiem tej krytyki. Przecież to w ogóle jest śmieszne. Śmieszne i smutne zarazem, bo szkoda mi tego chłopaka - zaczął swoją wypowiedź były kolega Rybusa z Legii Warszawa.

"Vuko" nie ukrywał, że swoje zdanie opiera na doświadczeniach z czasów wojny na Bałkanach. - Dlatego wszystkim, którzy teraz krytykują Rybusa za to, że został w Rosji, zalecam więcej spokoju, zdrowego rozsądku i dystansu. Nie każdy Rosjanin jest zły i popiera wojnę. Tym bardziej nie robi tego Maciek Rybus - dodał.

NIE PRZEGAP! Bartłomiej Drągowski wziął ślub. Zjawiskowa panna młoda skradła show. Wyglądała jak anioł

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze