Paulo Sousa

i

Autor: DAVID RAMOS/POOL PHOTO VIA AP, FILE Paulo Sousa

Paulo Sousa wróci na ekrany polskich telewizorów? Pojawiła się spora szansa

2022-02-15 20:19

Zobaczyć kolejne potknięcia Flamengo z Paulo Sousą na ławce byłoby kuszące. Bardzo możliwe, że będzie to możliwe za pośrednictwem polskiej telewizji. Dziennikarz portalu meczyki.pl Tomasz Włodarczyk poinformował, że Grupa Polsat pozyskała prawa do transmitowania meczów brazylijskiej ekstraklasy.

Liga rusza dopiero w kwietniu, a Flamengo spotka się z Atletico Goianiense. Z pewnością rozgrywki w Brazylii znajdą wielu fanów w Polsce. Kilka lat temu brazylijską Serie A pokazywała telewizja Eleven. Bardzo możliwe, że znowu będzie miała taką możliwość. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował z pośrednictwem Twittera, że Grupa Polsat pozyskała prawa do ligi brazylijskiej.

W skład Grupy Polsat wchodzą też kanały Eleven Sports. To oznacza, że dopiero okaże się, czy ewentualne prawa do transmitowania meczów brazylijskiej Serie A przypadnie sportowym kanałom Polsatu czy Eleven.

Michniewicz planuje zaskakujące powołania? Aż ciężko uwierzyć, po kogo chce sięgnąć na mecz z Rosją

Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia

Z pewnością liga brazylijska jest ciekawym produktem dla piłkarskiego kibica, gdyż rozgrywki w Kraju Kawy wychowują przyszłe gwiazdy światowego futbolu. Od kilku tygodni trenerem Flamengo, być może najpopularniejszego klubu w Ameryce Łacińskiej, jest Paulo Sousa. Portugalczyk tuż przed Nowym Rokiem zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Polski i podpisał kontrakt z klubem z Rio de Janeiro.

Były reprezentant Polski wzburzony traktowaniem Milika w Marsylii. Padły mocne słowa, nie może uwierzyć

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze