Piłkarz reprezentacji Polski wziął ŚLUB z obłędnie SEKSOWNĄ Rosjanką! Świętuje pierwszą rocznicę i pokazał zjawiskowe ZDJĘCIA

2020-06-01 19:04 CH
Lana Rybus
Autor: Instagram Lana Rybus

Ach, jaki to był ślub! A nawet dwa! Maciej i Lana Rybus właśnie świętują rocznicę ślubu. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski ożenił się z pochodzącą z Osetii Rosjanką dwa razy. Najpierw w jej ojczyźnie, a potem w jego rodzinnym Łowiczu. "Kochanie! Dokładnie rok temu przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Ci, aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne, abyśmy się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości! Kocham Cię" - napisał na Instagramie Rybus, odsłaniając romantyczną stronę swojej natury. Zobaczcie zjawiskowe ZDJĘCIA ze ślubu byłego piłkarza Legii i pięknej Lany.

Maciej Rybus i jego piękna żona Lana rok temu wzięli ślub w Łowiczu. A była to już druga ich ceremonia zaślubin. Najpierw pobrali się w Rosji zgodnie z tradycyją osetyńską (Lana pochodzi właśnie z Osetii). Wtedy na ceremonię nie mogli dotrzeć goście z Polski, bo nie zdążyli załatwić wiz. Dlatego Rybus zdecydował, że zorganizuje drugi ślub w swoim rodzinnym mieście. Państwo Rybusowe, którzy mają już niespełna 2-letniego synka Roberta, właśnie świętują pierwszą rocznicę zaślubin. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa poznał przyszłą małżonkę zaraz po transferze z Olympique Lyon do rosyjskiego klubu. - Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem - opowiadał Rybus.

SEKSOWNA żona reprezentanta Polski kusi DUŻYMI PIERSIAMI i przypomina, że świat nas kocha! ZDJĘCIA

Z okazji rocznicy ślubu Maciej Rybus zdobył się na bardzo romantyczne słowa, które skierował do pięknej ukochanej. "Kochanie! Dokładnie rok temu przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Ci, aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne, abyśmy się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości! Kocham Cię"" - napisał. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu Macieja Rybusa i jego żony Lany.

Lewandowski w MUSKULARNYCH ramionach tuli małą Laurę i całuje Klarę! Tak świętuje Dzień Dziecka

Najnowsze