Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Cezary Kucharski

Pilne wieści o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego! Na te informacje czekały tłumy, jest przełom

2022-03-19 16:19

Kiedy pojawiły się informacje o złym stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego, lwia część środowiska piłkarskiego mogła przeżyć niemały szok. Tym bardziej, że lekarze musieli wprowadzić byłego piłkarza m.in. Legii Warszawa w stan śpiączki farmakologicznej. Kucharski szybko wraca jednak do siebie i regularnie dzieli się kolejnymi informacjami o swoim stanie zdrowia. Tym razem przekazał świetne wieści, bowiem pojawił się przełom.

Cezary Kucharski to bez dwóch zdań jedna z lepiej rozpoznawalnych postaci w świecie polskiej piłki. Oprócz swojej gry m.in. w Legii Warszawa, Kucharski był również przez wiele lat agentem Roberta Lewandowskiego. Lwia część sportowego środowiska mogła przeżyć niemały szok, gdy Cezary Kucharski najpierw przestał był aktywny w mediach społecznościowych oraz później, gdy Krzysztof Stanowski poinformował, że były menadżer Lewandowskiego trafił do szpitala. Szybko pojawiły się również wieści, że lekarze musieli prowadzić Kucharskiego w stan śpiączki farmakologicznej przez jego problemy z płucami. Po dłuższym czasie były piłkarz oraz poseł na Sejm wybudził się i od tamtej pory regularnie informuje o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem Twittera. Jego ostatnia wiadomość może ucieszyć wielu kibiców bowiem okazuje się, że pojawił się przełom. 

Klub Krychowiaka wpadł w poważne tarapaty. Piłkarze boleśnie to odczuwają, wszystko przez wojnę

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Fantastyczne wieści od Cezarego Kucharskiego! Jest przełom, najnowsze wieści o jego stanie zdrowia

Okazuje się, że po ponad miesiącu spędzonym na OIOM-ie, były agent Roberta Lewandowskiego wreszcie opuścił oddział intensywnej terapii, o czym natychmiast poinformował internautów. - Kolejny dobry news. Po 41 dniach na OIOM w końcu jestem na zwykłym oddziale. Walczymy dalej. Teraz czeka mnie długa rehabilitacja. - napisał w sobotnie popołudnie Cezary Kucharski na Twitterze zdradzając, że jest w coraz lepszym stanie.

Robert Lewandowski rozmawiał z nowym klubem! Polski napastnik odejdzie z Bayernu? Ważne informacje

Sonda
Czy pamiętasz Cezarego Kucharskiego z czasów gry w piłkę?
Najnowsze