Piotr Zieliński robi karierę i wypływa na szerokie wody [ZDJĘCIA]

2016-03-24 8:48 po

Wiele wskazuje na to, że nadchodzą dobre czasy dla Piotra Zielińskiego (22 l.). Pomocnik Empoli zaczął regularnie i dobrze grać w Serie A, jest też bliski wyjazdu z reprezentacją na Euro 2016. Układa mu się również w życiu prywatnym - związał się z piękną modelką Laurą Słowiak (24 l., wymiary 80-61-91).

Nie jest tajemnicą, że przy piłkarzach zawsze kręcą się piękne dziewczyny. Niedawno z efektownymi modelkami związali się Bartosz Kapustka i Dawid Kownacki. Teraz przyszedł czas na kolejnego młodego reprezentanta Polski. Zieliński nie cierpi już we Włoszech na samotność, bo towarzyszy mu piękna Laura. Para spędza czas nie tylko w Empoli. Kiedy mają kilka dni wolnego, wypuszczają się na romantyczne wycieczki po Italii, byli m.in. w Rzymie. Niestety, czasem zakochani muszą przetrwać i chwile rozłąki, bo Laura studiuje w Polsce (analitykę medyczną).

Zbigniew Boniek: Nie strzelajmy jeszcze do Krystiana Bielika! [WYWIAD]

Niewykluczone, że już niedługo piłkarz i jego sympatia zamienią ciepłe Włochy na deszczową Anglię. W brytyjskiej prasie aż huczy od plotek o możliwym transferze Zielińskiego do Liverpoolu, prowadzonego przez Juergena Kloppa, sympatyka polskich piłkarzy. Ale to dopiero latem. Najpierw Euro, na które "Zielek" bardzo chce pojechać.