Piotr Zieliński, Albania - Polska

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński, Albania - Polska

aż czuć ból

Poczuliśmy fizyczny ból, kiedy Piotr Zieliński udzielał wywiadu po kompromitacji Polski. Nie mógł przedstawić tego inaczej, mocne słowa

2023-09-11 0:08

Skandaliczny występ reprezentacji Polski z spotkaniu z Albanią poskutkował porażką 0:2 i utrudnieniem sobie ewentualnego awansu do nadchodzących mistrzostw Europy. Po zakończeniu meczu kibice mogli zastanawiać się, co się właściwie stało na murawie i takie samo pytanie zdawał zadawać je sobie Piotr Zieliński, który bardzo surowo ocenił występ biało-czerwonych.

Po spotkaniu Albania - Polska, które zakończyło się blamażem biało-czerwonych, fani reprezentacji Polski mogą mieć w głowie masę pytań. Jedno z nich dotyczyć może ewentualnego zwolnienia Fernando Santosa, o co zapytany został nawet w wywiadzie pomeczowym Robert Lewandowski i udzielił dość wymownej odpowiedzi. Przy okazji również kapitan reprezentacji Polski przeprosił kibiców i podobnie jak inni kadrowicze, miał dość nietęgą minę. Piotr Zieliński, który pojawił się przed kamerą "TVP Sport" chwilę wcześniej nie gryzł się w język komentując to, co pokazali on i jego koledzy. 

Piotr Zieliński niezwykle surowo po kompromitacji Polaków w Albanii! Aż czuć ból po jego słowach

Pomocnik reprezentacji Polski po tak fatalnym meczu otwarcie przyznał, że coś naprawdę jest nie tak z kadrą biało-czerwonych i o ile on i jego koledzy z reprezentacji naprawdę chcą grać dobrze, aby dawać radość z fanom, to kompletnie im to nie wychodzi. 

Poczuliśmy fizyczny ból, kiedy Piotr Zieliński udzielał wywiadu po kompromitacji Polski. Nie mógł przedstawić tego inaczej, mocne słowa

Dramatycznie to wygląda… Dzisiaj tak samo. Brakowało wszystkiego. Walki przede wszystkim. Albańczycy pokazali, że walką można wygrać ten mecz. Przegrywamy ważne spotkanie. Coś jest nie tak. Rezultaty to pokazują. To nie jest tak, że my nie chcemy wygrywać i się nie staramy. Musimy stworzyć jedną drużynę i iść do przodu. - stwierdził w wywiadzie pomeczowym Piotr Zieliński na antenie "TVP Sport".

Zobaczcie memy po meczu Albania - Polska, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze