Polacy szukają sparingpartnerów. Zagramy z POTĘGĄ?

2019-10-20 18:25 MF
Polska reprezentacja w piłkę nożną
Autor: AP/Associated Press/East News

Reprezentacja Polski zapewniła sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, a włodarze federacji już rozpoczęli poszukiwania rywali do sparingów przed turniejem. Mateusz Borek w programie "Cafe Futbol" ujawnił, że jednym z możliwych rywali biało-czerwonych może być... reprezentacja Anglii!

Reprezentacja Polski dzięki zwycięstwom z Łotwą (3:0) i Macedonią Północną (2:0) zapewniła sobie udział w Euro 2020. Do końca eliminacji pozostały dwa mecze: z Izraelem na wyjeździe (16.11) i Słowenią (19.11) u siebie. Wiosną biało-czerwoni rozegrają 4 mecze towarzyskie przed rozpoczęciem mistrzostw. 

Jak poinformował Mateusz Borek w magazynie "Cafe Futbol", Polska może rozegrać sparing z reprezentacją Anglii. - Wyciekła informacja, że jest szansa, iż zagramy z reprezentacją Anglii. To byłby cenny sprawdzian - powiedział dziennikarz.

Anglicy pokonali ostatnio Bułgarów 6:0, ale wcześniej przegrali z Czechami 1:2. "Lwy Albiony" po sześciu meczach są liderem grupy A z 15 punktami na koncie, przed Czechami (12 pkt) i Kosowem (11 pkt).

Najnowsze