budynek PZPN

i

Autor: Sebastian Wielechowski

Policja weszła do siedziby PZPN! Dalszy ciąg afery podsłuchowej

2021-10-09 11:54

Polską wstrząsnęła w sobotni poranek informacja o wykryciu podsłuchu w gabinecie prezesa PZPN, Cezarego Kuleszy. „Super Express” jako pierwszy poinformował o szczegółach wyjątkowego znaleziska, dotarliśmy także do zdjęć pluskwy. Można stwierdzić, że polska piłka przeżywa teraz aferę podsłuchową, której dalszy ciąg wciąż trwa. Do siedziby związku wkroczyła policja, a funkcjonariusze już zajmują się sprawą nielegalnego urządzenia.

W piątek odbyła się rutynowa kontrola w siedzibie związku. Miała ona na celu zbadanie bezpieczeństwa budynku, a w dużej mierze opierała się na wykrywaniu podsłuchów. „Super Express” najszybciej dotarł do sensacyjnych informacji, które wstrząsnęły całym krajem. Okazało się bowiem, iż najważniejsza obecnie postać w polskiej piłce – prezes PZPN – nie mógł czuć się bezpiecznie we własnym gabinecie. W jego biurze odnaleziono podsłuch ukryty w obudowie grzejnika, który był aktywny i sprawny. Więcej o szczegółach całej akcji możesz dowiedzieć się w TYM miejscu.

W gabinecie prezesa PZPN znaleziono podsłuch! Szokujące miejsce, nie zgadniecie gdzie odkryto pluskwę

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda pluskwa, grzejnik i cały feralny gabinet prezesa PZPN

Policja w PZPN

Wiadomo już, że cała sprawa będzie miała poważne konsekwencje. Na ten moment nie odkryto, kto założył pluskwę w gabinecie Kuleszy. Związek zabezpieczył materiał dowodowy, którym są m.in. nagrania z monitoringu i ślady biologiczne. Natychmiast powiadomiono organy ścigania, a te błyskawicznie ruszyły do akcji. Członek zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, Rafał Rutkowski, opowiedział o bieżącej sytuacji.

Wiemy, jak wyglądała pluskwa zamontowana w gabinecie prezesa PZPN! Tym podsłuchiwali Cezarego Kuleszę [ZDJĘCIA]

- Przyjęliśmy zgłoszenie dotyczące podsłuchu w siedzibie PZPN. Obecnie trwają czynności w tej sprawie, zajmiemy się nią bardzo poważnie – przyznał „Super Expressowi” policjant. Wiemy, że pod siedzibą związku przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku pojawił się radiowóz, a funkcjonariusze badają temat. Na ten moment nie przekazali więcej szczegółów, sytuacja jest dynamiczna i monitorowana na bieżąco.

Sonda
Czy Cezary Kulesza będzie dobrym szefem PZPN?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze