Robert Lewandowski

i

Autor: TVP Sport Lewandowski w dobrym humorze podczas meczu

Polscy kibice wyzywali Putina w Szkocji. Z czego śmiał się Robert Lewandowski?

2022-03-24 21:21

Tego spotkania miało w ogóle nie być. Szkocja wybiegła na boisko z reprezentacją Polski, choć w tym czasie powinna się mierzyć z Ukrainą w barażowym meczu o mundial w Katarze. Sprawy zmieniły się wskutek bestialskiego ataku putinowskich wojsk na terenie Ukrainy. Polscy kibice na Hampden Park w Glasgow dali głośno znać, co sądzą o postępowaniu Rosjan.

Znana prawie wszystkim polskim kibicom przyśpiewka niosła się po trybunach Hampden Park. Kibice reprezentacji Polski „pozdrowili” rosyjski naród, którego wojska od miesiąca plądrują Ukrainę. Wulgarne śpiewy były dobrze słyszane w telewizyjnym obrazku, który w momencie głośnych okrzyków polskich fanów wziął na tapet Roberta Lewandowskiego.

Internauci szybko zauważyli, że w momencie, gdy polscy kibice zaczęli śpiewać o Rosji, to na twarzy Lewandowskiego pojawił się szeroki uśmiech. Trwał on dobre kilka sekund, ale trudno stwierdzić, dlaczego się pojawił. Może to była reakcja na przyśpiewkę kibiców, ale bardzo możliwe, że gwiazdora naszej kadry rozbawił siedzący obok Kamil Grosicki.

Jan Tomaszewski o debiucie Czesława Michniewicza i meczu Szkocja - Polska! Specjalne łączenie LIVE z legendarnym bramkarzem kadry

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia

Trup ścieli się gęsto na murawie Hampden Park. Przekonał się o tym Jakub Moder, którego nie oszczędził Scott McTominay. „Lewy” w czwartkowy wieczór odpoczywa i ładuje baterie przed finałowym barażem o mundial, który już 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Olśniewająca Sylwia Dekiert zachwyciła w studiu w TVP. W bieli niczym anioł objawiła się widzom

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na MŚ w Katarze?
Najnowsze