Robert Lewandowski, Polska - Hiszpania

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Polska - Albania: Gol Roberta Lewandowskiego! Zobacz bramkę Lewandowskiego

2021-09-02 21:07

Gol w meczu Polska - Albania. Robert Lewandowski z golem dla reprezentacji Polski. Eliminacje MŚ 2022: Polska - Albania - gol Lewandowskiego. Reprezentacja Polski zaczęła mecz z Albanią w eliminacjach do przyszłorocznego mundialu znakomicie. Po stałym fragmencie gry wynik meczu otworzył Robert Lewandowski. Nasz kapitan skierował piłkę do siatki głową. Polska - Albania: Gol Roberta Lewandowskiego! Zobacz bramkę Lewandowskiego z Albanią.

Polska - Albania: Gol Robert Lewandowskiego. Bramka Lewandowskiego z Albanią

Polska prowadzi z Albanią 1:0 po 12 minutach rozgrywanego w Warszawie meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata. Gola zdobył Robert Lewandowski. Po wrzutce po stałym fragmencie gry piłkę zagrał wzdłuż pola karnego Kamil Glik. Kapitan reprezentacji Polski wyskoczył nad przeciwnikami i skierował futbolówkę głową do siatki z najbliższej odległości.  To jego 70. trafienie w 123. występie w drużynie narodowej, której po raz 62. jest kapitanem. Rywale rozpoczęli mecz bardzo brutalnie od kilku ostrych ataków. W dziesięć minut Albańczycy obejrzeli aż trzy żółte kartki.