Thomas Mueller, Robert Lewandowski

i

Autor: Christof Stache/AFP/East News, Joan Monfort/AP

Niemcy się cenią!

Polska musi wypłacić Niemcom ogromne pieniądze! To rekord, kwota zwala z nóg

2023-04-26 17:21

Mecz Polska – Niemcy, który 16 czerwca zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym, już teraz budzi ogromne emocje kibiców. Niemal pewne jest, że trybuny zapełnią się do ostatniego miejsca. Wrażenie robi też kwota, jaką polska federacja zgodziła się zapłacić Niemcom za ten mecz – będzie to rekordowe 650 tysięcy euro, czyli blisko 3 mln zł!

Kwotę jako pierwszy podał Sebastian Staszewski z Interii. Pieniądze są ogromne, oczywiście najwyższe w historii federacji. Rekordowe są również ceny biletów na to spotkanie. Aby pojawić się na stadionie trzeba będzie zapłacić co najmniej 140 złotych!

Polska - Niemcy. Rekordowe pieniądze dla Niemców za mecz towarzyski!

Mecz Polska – Niemcy to pierwsze starcie tych reprezentacji od 2016 i pamiętnego spotkania na Euro 2016. Natomiast po raz ostatni graliśmy z zachodnimi sąsiadami na Stadionie Narodowym w październiku 2014 roku, kiedy sensacyjnie Polska wygrała 2:0. Trzy dni po starciu z Niemcami reprezentacja Fernando Santosa zmierzy się już o punkty z drużyną Mołdawii (el. Euro 2024).

- Wielkie święto piłki nożnej w czerwcu na PGE Narodowym! Mogę już oficjalnie potwierdzić, że 16 czerwca zagramy z Niemcami. Zapraszam wszystkich kibiców na stadion. To będzie kapitalne piłkarskie wydarzenie w Warszawie! - napisał na Twitterze prezes PZPN Cezary Kulesza.

Sonda
Czy Cezary Kulesza jest dobrym prezesem PZPN?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze