Piotr Zieliński

Autor: Cyfrasport Piotr Zieliński

Polska - Portugalia. Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Narodów. Świetna bramka [WIDEO]

2024-10-12 22:29

Pierwsza połowa meczu Polska - Portugalia nie wyszła piłkarzom trenera Michała Probierza, którzy schodzili do szatni przygrywając 0:2. W drugiej części spotkania biało-czerwoni ostro wzięli się jednak do roboty, konstruując więcej niebezpiecznych akcji. Jedna z nich, na kilkanaście minut przed końcem przyniosła wreszcie Polakom bramkę. Golkipera Portugalczyków pokonał Piotr Zieliński.

Od początku meczu Polska - Portugalia na PGE Narodowym, piłkarze biało-czerwonych stwarzali sobie okazję na zdobycie bramki, jednak na nasze nieszczęście, to rywale ostatecznie dwukrotnie pokonali Łukasza Skorupskiego. Podopieczni selekcjonera Michała Probierza schodzili na przerwę przygrywając 0:2, ale nie mieli zamiaru spuszczać głów i w drugiej części meczu ostro wzięli się do roboty. Po zmianie stron ochoczo konstruowali kolejne akcje, jednak nadal brakowało celnego wykończenia. Zmiana wyniku na 1:2 przyszła wreszcie w 78. minucie, za sprawą Piotra Zielińskiego. Pomocnik grający na co dzień dla włoskiego Interu dobrze odnalazł się w polu karnym i po tym, jak przejął piłkę zdołał strzelić bramkę kontaktową.

NIE PRZEGAP: Szczęsny gorąco dyskutował z Mariną tuż przed Polska - Portugalia [WIDEO]

"Zielu" dobrze zabrał się z piłką w kierunku bramki strzeżonej przez Diogo Costę i szybko uderzył w kierunku bliższego słupka. Pomimo szybkiej interwencji golkipera, Portugalczyk nie był w stanie zablokować strzału.