Przecieki w głosowaniu na Złotą Piłkę?! Szef plebiscytu zabrał głos, wszystko jasne!

2021-10-28 12:34
Robert Lewandowski
Autor: AP Photo Robert Lewandowski

Już w ostatni poniedziałek listopada, a więc za miesiąc, odbędzię się specjalna gala, na której poznamy wyniki plebiscytu Złotej Piłki 2021. Głosowanie zostało zamknięte już kilka dni temu. Tymczasem w sieci pojawiły się rzekome przecieki z wynikami. Głos w tej sprawie zabrał sam szef plebiscytu z ramienia "France Football", Nicolas Manissier.

Mało kto ma wątpliwości, że gdyby plebiscyt został zorganizowany w zeszłym roku to nie wygrałby w nim Robert Lewandowski. Polak w 2020 spisywał się doskonale, a wszystko okrasił triumfem w Lidze Mistrzów, zostając dodatkowo królem strzelców edycji 2019/2020. W tym roku jednak Polak nie sięgnął po triumf w Champions League, słabo poszło także reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy. I choć "Lewy" pozostaje w gronie faworytów do zgarnięcia Złotej Piłki, to bukmacherzy większe szanse dają Leo Messiemu.

Zobacz też: Reprezentacja Polski zamieszka w Hiszpanii w luksusach! Jedna noc kosztuje krocie

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się natomiast rzekome przecieki wyników zamkniętego już głosowania. Według tych rezultatów nagroda przypadnie Robertowi Lewandowskiemu. Czy temu można jednak wierzyć? Szef plebiscytu, Nicolas Manissier, w rozmowie z Przemysławem Langierem z goal.pl zaprzeczył rewelacjom. - Każdego roku w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo rzekomych wyników Złotej Piłki. A prawda jest taka, że nawet ja ich dziś nie znam - skwitował Francuz.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?

Kibice w dalszym ciągu muszą zatem pozostać uzbrojeni w cierpliwość. Najbliższe mecze nie wpłyną już na kwestię przyznania Złotej Piłki 2021, jako że głosowanie zostało już zamknięte. Teraz organizatorom plebiscytu pozostaje podliczyć wszystkie głosy, a następnie zorganizować wspaniałe wydarzenie. Zdobywcę najważniejszej indywidualnej nagrody w piłkarskim świecie poznamy na specjalnie zorganizowanej gali zaplanowanej na poniedziałek, 29 listopada.

Świt Skolwin gotowy na przyjęcie Legii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze