Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Reprezentanci Polski kręcili głową z niedowierzaniem. Wielki smutek przed lotem samolotem. Wiemy, co się stało [WIDEO]

2021-06-09 16:23

Reprezentacja Polski odleciała dziś do Gdańska, który jest bazą dla naszych kadrowiczów przed meczami na Euro 2021. Nim kadrowicze Paulo Sousy wsiedli do samolotu, przeżyli chwile wielkiego smutku. Reakcja piłkarzy mówi wszystko; nikt nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło. Wszystko zostało nagrane przez portal Łączy Nas Piłka, który uchylił rąbka tajemnicy. Krótki materiał wideo pokazał, z jak wielkimi emocjami musieli zmierzyć się uczestnicy czempionatu Europy.

Reprezentacja Polski przeżyła chwilę wielkiego smutku i niedowierzania. Kadrowicze Paulo Sousy, tuż przed wylotem do Gdańska, a więc bazy Polaków na Euro 2021, obejrzeli coś, co bardzo ich zasmuciło. Reakcja piłkarzy została nagrana przez portal Łączy Nas Piłka, który podzielił się z nim na swoich mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że tak smutnych i zmartwionych kadrowiczów nie widzieliśmy od dawna, jednak powód ich załamania jest jak najbardziej zrozumiały.

Euro 2021. Paulo Sousa zaimponował WYPASIONĄ stylówką. Wyglądał jak KREATOR mody

Reprezentacja Polski obejrzała smutne sceny przed wylotem do Gdańska. Wszystko uwieczniły kamery

Okazuje się, że Biało-Czerwoni są miłośnikami także innych dyscyplin, niż piłka nożna. Tuż przed odlotem samolotu do Gdańska, reprezentanci Polski oglądali mecz Igi Świątek w ćwierćfinale turnieju Rolanda Garrosa, w którego trakcie Polka odpadła przez kontuzję. Nasi gracze podeszli do sprawy bardzo emocjonalnie, co zostało nagrane przez kamery dziennikarzy Łączy Nas Piłka. Na krótkim filmie widzimy, że piłkarze są wyjątkowo zmartwieni losem młodej tenisistki, która była faworytką do wygranej w trakcie paryskiego turnieju. Miejmy nadzieję, że Polacy nie przejmą się przegranej Świątek za bardzo i pokażą wielką klasę w trakcie samemu turnieju. Do pierwszego meczu Polaków zostały zaledwie cztery dni.

Zaszczepią piłkarzy tuż przed meczem z Polską na Euro 2021?! Lekarz twierdzi, że to może mieć piorunujące konsekwencje

Raport z Opalenicy. Ostatni test Polaków, chwila prawdy dla Milika

Łączy Nas Piłka pokazało kadrowiczów oglądających mecz Świątek

Post portalu Łączy Nas Piłka stał się prawdziwym hitem Twittera, a użytkownicy platformy na własne oczy mogli zobaczyć, jak nasi zawodnicy byli zaangażowani w mecz reprezentantki Polski. 

- Co robili reprezentanci Polski przed wylotem do Gdańska? Oglądali mecz ćwierćfinałowy Roland Garros w wykonaniu Igi Świątek - czytamy w poście na Twitterze.

Najnowsze