Ekskluzywne wakacje

Reprezentant Polski już bawi się na wakacjach. Jego ukochana to prawdziwa piękność, wypoczywają w prawdziwym raju

2023-06-21 13:27

Sezon 2022/23 w piłce nożnej dobiegł końca. Najlepsze ligi w Europie do gry wrócą dopiero za kilka tygodni, dlatego zawodnicy mogą zaplanować dłuższe urlopy. Tuż po zakończeniu rozgrywek na ekskluzywne wczasy zdecydował się młodzieżowy reprezentant Polski, Marcin Bułka. Wraz ze swoją uroczą partnerką udał się na Malediwy, gdzie wypoczywa w iście rajskich okolicznościach przyrody.

Marcin Bułka przez wiele lat uznawany był za największy talent bramkarski w polskiej piłce. O umiejętnościach golkipera mogły świadczyć kluby, które się po niego zgłaszały. Bułka w bardzo młodym wieku wyjechał z Polski i ściągnęła go do siebie Chelsea. Miał okazję trenować tam z gwiazdami piłki. Po przygodzie z londyńskim klubem związał się z kontraktem z Paris Saint-Germain.

Marcin Bułka z piękną ukochaną w raju. Wakacje jak z bajki

Ostatni sezon spędził w Nicei, gdzie jednak nie zdziałał zbyt wiele. Nie dość, że trapiły go kontuzje, nie dostawał szans od trenera. W Ligue 1 zagrał tylko dwa spotkania i trzy w Lidze Konferencji Europy. Nie był to więc udany sezon dla młodzieżowego reprezentanta Polski, ale baterie zawsze warto naładować. Bułka tuż po sezonie wybrał się na Malediwy, gdzie urlop spędza z piękną Ecram Sallam.

Para spotyka się ze sobą od dłuższego czasu i nie brakuje ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz Bułka pochwalił się fotografiami z wakacji. Te spędza w kurorice Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru. I jak można się domyślić, nie jest to tani "wypad". Noc w tym obiekcie za jedną osobę kosztuje 10 tys. zł.

Najnowsze