Arkadiusz Reca, Paulo Sousa

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Reca, Paulo Sousa

Reprezentant Polski kontuzjowany przed Euro 2021! Kłopot Paulo Sousy?

2021-05-12 16:43

Kibice reprezentacji Polski mogą z dużymi nadziejami podchodzić do nadchodzącego turnieju. Biało-czerwoni błyszczą formą w swoich klubach. Niestety, nie wszystko układa się idealnie. Miesiąc przed turniejem urazu doznał jeden z kadrowiczów, Arkadiusz Reca. Kontuzja najprawdopodobniej nie jest na tyle groźna, by miała wykluczyć go z Euro 2021.

Legendarny bramkarz Jan Tomaszewski słynie z bezkompromisowych opinii. W programie Artura Jarząbka "Supernova w samo południe" przyznał, że jego zdaniem teraz mamy najlepsze pokolenie w historii polskiej piłki. Szef działu sportowego "SE" Przemysław Ofiara przyznał, że Polacy mają znakomitych piłkarzy, ale brak nam zespołu. O ile forma naszych zawodników jest znakomita, sytuacji nie poprawiają urazy, które dotykają Biało-czerwonych.

Arkadiusz Reca kontuzjowany. Co z Euro 2021?

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Arkadiusz Reca doznał urazu naciągnięcia więzadła pobocznego w prawym kolanie. Czy to kłopot dla Paulo Sousy? Czy występ Arkadiusza Recy na Euro 2021 jest zagrożony? Według informacji dziennikarzy dziennika, uraz nie jest jednak na tyle groźny, by piłkarz musiał martwić się o wyjazd na turniej. Przerwa lewego obrońcy ma potrwać około dziesięciu dni.

Mistrzostwa Europy 2021: Z kim zagrają Polacy?

Biało-czerwoni swoje spotkania rozegrają w Rosji i Hiszpanii. Gospodarzami imprezy będą tam Sankt Petersburg i Sewilla. Pierwszy mecz zagramy ze Słowakami. Mecz otwarcia odbędzie się 15. czerwca 2020 roku! Biało-czerwoni w drugim meczu podejmą Hiszpanię (19. czerwca, 21:00, Sewilla), a na koniec zmierzymy się ze Szwecją (23. czerwca, 18:00, Sankt Petersburg). - Na pewno jest to trudna grupa. O tym, kto będzie grał dalej, zadecyduje forma turniejowa. Od pierwszego meczu trzeba być dobrze przygotowanym fizycznie. Wtedy może nam się łatwiej grać - ocenił kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski w rozmowie z Eleven Sports po jednym z meczów Bundesligi.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze