Reprezentant Polski odmówił Fabio Cannavaro. Poszło o... WYPASIONY DOM! [WIDEO]

2020-04-05 17:29 MC
Fabio Cannavaro
Autor: Bai Xuefei/Xinhua News/East News Fabio Cannavaro

Adrian Mierzejewski w trakcie swojej kariery poznał wielu piłkarzy i trenerów z najwyższej półki. Na jego drodze stanął między innymi mistrz świata z 2006 roku Fabio Cannavaro. - Wciąż mamy kontakt, chociaż kiedyś musiałem mu... odmówić - powiedział pomocnik Chongqing Lifan w rozmowie z kanałem "Po Gwizdku" na YouTube. Poszło o dom!

- Poznaliśmy się nie w Chinach, a w Arabii. Wciąż mamy kontakt, chociaż kiedyś musiałem mu... odmówić. Mieszkałem w wypasionym domu, którego wynajem rocznie kosztował klub prawie milion złotych. Cannavaro dostał nieco gorszy i kiedy dowiedział się o moim, wysłał asystenta na szpiegi. Tamten wypytywał, czy bym się z Fabio nie zamienił, ale powiedziałem, że szanuję jego Złotą Piłkę i w ogóle, ale jednak moje dzieciaki muszą mieć gdzie się bawić - opowiadał Adrian Mierzejewski na kanale "Po Gwizdku".

Mats Hummels kontra Jakub Błaszczykowski w... MMA. "Walczyliśmy dla zabawy" [WIDEO]

Mistrz świata z 2006 roku skupia się teraz na walce z koronawirusem. - Wielki szacunek za to, co robi w Italii. Skrzyknął się razem z kolegami, z którymi zdobył mistrzostwo świata, po czym zorganizował zbiórkę kasy dla szpitali i placówek medycznych - powiedział 33-latek.

Adrian Mierzejewski o Chinach: Mało kto się tam uśmiecha, ludzie są uzależnieni od telefonów [WIDEO]

Jeśli Chinese Super League ruszy, Mierzejewski będzie jedynym Polakiem w rozgrywkach. Z Chongqing Lifan wiąże go jeszcze dwuletni kontrakt. Na razie nie może wrócić do Chin ze względu na zaostrzone środki ostrożności przed nowymi przypadkami koronawirusa.

Cały materiał z Adrianem Mierzejewskim można obejrzeć na kanale "Po Gwizdku".

Fabio Cannavaro chciał "wyeksmitować" Adriana Mierzejewskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze